Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trapi ma zapach tela a zapach z ust

Martinn

Ahoj, dlouho protože jsem nevěděl jestli mi to pomůže a asi jo pomohlo, zápach už necítím pořád nebo jen sem tam, a celkově se cítím líp jak ty za to můžou ty prášky od psychiatričky, ještě pořád mám akorát potíže se střevama ale snad jak mi pořád doktorky opakují tak by to mělo časem polevit, budu muset počkat, to co mě trápí je asi od nervů a psychiky, nevím jak u tebe ale jestli se cítíš taky lépe tak to je jen dobře, moje obvodní doktorka řekla že hromada fyzických potíží je způsobena psychikou a nervama, doufej snad že bude líp. A co ty jak se vede tobě?

lucx

tak neviem.. ja som si zuby neumyval pretoze som to neuznaval..podla mna zuby su genetika ale nie o tom chcem.. este v skole mi to pripadalo dost trapne ked som sa s niekym bavil a jemu pachlo z huby ale dotycnemu som to nepovedal a ja som sa trapil co ak mne tak isto pachne a on mne to tiez nepovie.. no nehal som to tak v domneni ze ked mne bude pachnut z huby tak nech mi to daju ludia najavo.. zhrniem zuvacky musia byt skoda ze neboli take ked som bol mladsi.. no a zuby si umyvam rano a vecer klasika.. zubara nastevujem a len par zubou mam nevrtanych ale nik sa nestazoval ze by mi pachlo z huby
inac je zaujimave ze ludia ktory jedia cesnak nemusia nic hovorit mozu mat neviem aku airwes a smrdia ako tchory dovod ? jednoducho ho vypotia
inac problem moze byt aj zaludkom treba vyhladat odbornika

lacko2113

ved to je ten problem,ja ten zapach vobec necitim,takze Ti neviem povedat ci mi to preslo alebo nie.teraz sa citim celkom dobre,tabletky by som velmi rad vysadil tak do 2 mesiacov.ty hovoris,ze ten zapach citis takmer stale a ked si chodil po tych doktoroch,zapach si necitil alebo necitili ho tí dokori a ani ten gastroenterol,ktory sa ti vysmial?chodis ku psychologovy?

Martinn

Jo v minulé práci si ze mě dělali srandu. Ted je to trochu lepší už to necítím pořád(možná je to těma práškama na nervy), když jdu večer ven tak někdy jo někdy ne, v práci spíš dopoledne než si dojdu na WC má to na to vliv, uvidím jak bude dalej, týden zpět jsem ukončil marodku. Co ty ty to přád cítíš? a kdy? mezi lidma nebo i když si sám?

lacko2113

tak ako sa mas,niake zmeny alebo stale rovnako?v tvojej predchadzajucej praci ti nieco na to povedali.ked sa ides vecer zabavit,citis to stale.ako sa citis v praci?

Martinn

Marsmeloun - No asi je to taky možnost, ale to poznám až během dvou měsíců. Co trápí tebe kdyžs zabloudil do takové diskuze? Jestli se teda chceš svěřit.

Martinn

No já jsem se začal cítit špatně, začal jsem cítit pořád kolem zápach a tak jako by to vycházelo ze mě, v práci si ze mě začalo pár kolegů utahovat že smrdím jak shnitá bandůrka, tak jsem si uvědomil že to jsem já co cítím a už se to se mnou vleče. Přítelkyni nemám ani s něčím takovým se mě nechce hledat, radši budu sám. Ale začalo to už mnohem dřív, cítil jsem tohle už ve svý první práci ale nevěnoval jsem tomu pozornost jen chvilkama. Ono se to totiž u mě projevilo až když jsem se rozešel po 3/4roku z holkou, ale cítil jsem to mnohem dřív, ještě před ní. Rozhodně ale zatím můžu potvrdit že prášky od psychiatrie mi pomohly, uvidí se co bude dál.

lacko2113

tento problem som zacal mat v mojej predchadzajucej praci,kde som bol dlhodobo nespokojny,hoci som tam nemal ziadne konflikty ani problemy.mal som tam vybornu partiu ale dost kamaratov odislo.pracoval som tam 5 rokov.raz mi jeden kolega povedal,ze by som si mal dat deodorant.vobec som tomu nerozumel,ved predsa sa sprchujem kazdy den a problemy s potenim tiez nemam.postupne sa to zacalo na mna nabalovat,zacul som ohovaranie na moju adresu a stele som rozmyslal len nad tym ci smrdim atd.a u teba to ako zacalo.bol si tiez na to upozorneny niekym alebo ako.mas priatelku?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.