Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy so spánkom

Barborka27

unavena ak chces napis mi na email
Barborka27r@azet.sk a uvidime, co to moze byt. Aby to nebol zaciatok chronickej nespavosti.

unavená_258

Ono to nie je len občasné, začalo to už počas školy, na intráku kde som zaspávala aj po dvoch hodinach odkedy som si lahla spať... najhorsie bolo ak bol ešte aj hluk a zaspala som okolotretej-stvrtej rano, a o 6 trebalo vstať... teraz praveze nemyslim ze by to bolo sposobene stresom,preto je mi to čudné... posledne dva tyzdne kazdy den nemozem zaspat, a to som uz skusala ist spat aj o 21.00 o 22.00 neskor....

Barborka27

zalezi ako ten spankovy deficit clovek preziva, ci mu to prekaza, ci sa citi unaveny, podrazdeny a pod.. ak ma sancu ten deficit v pohode dospat inokedy tak potom nie je problem, ja som skor myslela o naozajstnej nespavosti, ktora trva dlho, a zasahuje do bezneho zivota cloveka po psychickej a fyzickej stranke. Ak to je len obcasna nespavost, po ktorej s clovek citi len trochu unaveny ale inak nema ziadne problemy a v pohode to dospi dalsiu noc alebo cez vikend tak je to ok.. ale to este nie je nespavost.

Barborka27

Treba to riesit pretoze nedostatok spanku vyvolava nervozitu, podrazdenost, vysoky tlak, depresiu a moze mat vazne dosledky na organizmus.. treba si zodpovedat otazky-ake myslienky vam chodia myslou pred spankom? mate stresove obdobie, myslite moc dopredu a mate obavy u buducnosti? preco? a pod.. ak je to len obcasna nespavost, max. 1x do mesiaca pri nejakej zatazi-psychickej ci fyzickej, je to ok, ale ak sa to opakuje pravidelne, casto na to treba odbornika.

1ea

to iste trapy aj mna. niekedy lezim v posteli aj tri hodiny a nie a nie zaspat. Neustale mi hodia po rozume myslienky. Potom zaspim okolo tretej nad ranom a o pol deviatej uz vstavam. A pritom niekedy si idem lahnut uz o 21:00 a nezaspim ani ked co (a pritom som unavena). Potom (stava sa to asi raz za mesiac) som z toho nespania taka unavena ze zaspim niekedy o 16:00 a spim az do obeda dalsieho dna. Co s tym?

Barborka27

Skus napisat viac o tom ako a preco nemozes zaspat. Kedy si líhaš do postele? A ake su dovody ze nemozes zaspat, konkretne, nejake pocity, alebo ti neustale prudia myslienky, alebo fyzicke problemy.. O kolkej rano zvycajne vstavas? napis viac, viem o tom svoje

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy so spánkom - Fórum - ZDRAVIE.sk