Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Notebook pre študenta

Príspevok v téme: Notebook pre študenta
Nt

Chcem si kúpiť notebook len sa neviem rozhodnúť. Ide hlavne o grafickú kartu. Našiel som notebook ktorý ma zdielanú alebo teda integrovanú grafickú kartu do 1696MB a druhý samostatnú ATI Mobility Radeon HD545v 512 MB. Ostatné parametre sú zhrub rovnaké. Ten zo zdielanou graf. pamäťou má o čosi lepší procesor. Oba majú 4 GB RAM.. Notebook budem potrebovať z väčšej miery na kreslenie technických výkresov v rôznych programoch. A aj 3D. Podľa mojich informácii zdielaná pamäť má problémy z 3D tak to by som radšej volil tú ATI Mobility Radeon HD545v ale zase je to iba 512 oproti 1696 i keď zdielanej... Vie prosím niekto poradiť? Za odpovede ďakujem

Nt

Čo si myslíte o grafike Intel HD Graphics? Je síce zdielaná ale na stránkach intelu ju celkom vychvalovali a mala by zvládať aj pokročilejšie 3D zobrazovanie.

Nt

Čo si myslíte o grafike Intel HD Graphics? Je síce zdielaná ale na stránkach intelu ju celkom vychvalovali a mala by zvládať aj pokročilejšie 3D zobrazovanie.

AdamKrt

ber hociktory na ktory mas.

Pokial tam bude Windows7 a 32bitovy system, tak 3GB RAM ber minimalne. Ked tam bude 4GB RAM, tak je to viac menej jedno, lebo 32bitovy system to nevie adekvatne vyuzit. Ak by tam bol 64bitovy system, tak tam je 4GB RAM ako take minimum, pod ktore by som nesiel. HDD by som bral 7200 otackove, gigabitova sietovka. Ale to su moje preferencie.

Nech kupis ktorykolvek s 4GB RAM, tak nemas problem na kancelarinu.

AdamKrt

ada56 Dnes 14:24 - nebrat. Notebook ma iba 100 mbps siet. Dnes je vacsina sietovych kariet gigabitove. Zaujimave, preco tam este davaju 100mbps.

Matyo

Ja by som určite nekupoval notebook s integrovanou graf. kartou. Určite ber iba s ATI/AMD alebo GeForce, aby si sa potom nečudoval ako niektorí neznalí veci, že "prečo mi na tom novom notebooku nejde hra?"

ada56: skús skôr porozmýšľať nad týmito:
www.alza.sk
www.alza.sk
kupovať NTB iba preto, že je pekný zelený mi neprijde ako najvhodnejšie kritérium ; )

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Notebook pre študenta - Fórum - ZDRAVIE.sk