Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jehovistka \ katolik

p.d.

A este mi napisala, ze:
vies, je mi strasne luto Moslimov, Zidov a vas Katolikov, lebo idete do zatratenia. Budem sa za vas modlit:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Najdolezitejsie prikazanie:
milovat budes svojho Boha, celym svojim srdcom, celou svojou myslou a blizneho ako seba sameho.
Realita taka vsak nie je.
Alebo ako niektori rasisti. Hej, hej, dobre spravil, ze ich pozabijal. Pritom si neuvedomuju, ze v tej jeho bojovnej knizke bolo stanovene aj vyhladenie inych celych narodov.

p.d.

A ze ked neuverim cim skor, tak budem zatrateny. No to som zvedavy, kto bude zatrateny. Taku intoleranciu nema ani cert.

p.d.

Ja verim v jedneho Boha. Ja nemam predsudky voci Krestanom, Moslimom, Zidom alebo voci Jehovistom.
Ja som sa chcel dat dokopy s dievcatom, ktore je nie katolicka, neda sa to, proste absolutna intolerancia, bude si tvrdit svoje, presviedcat ma, aby som uveril tomu, comu veri ona.
Ja verim v jedneho Boha, ja v polobohov neverim, sorry.

RNG

Jehovisti su zialbohu daleko od tolerancie, takze pokial sa tomu mozes vyhnut, nezavahaj. Inac si do zivota donesies hromady zbytocnych problemov, co ti ho nakoniec mozu celkom znehodnotit.
Podobne su aj zvazky medzi krestanmi a moslimmi
Stare slovenske prislovie,"vrana k vrane sada, rovny rovneho si hlada"

trojka333

epifany - svadba ako také reálna je, napr. na OÚ

bude to potom o tom, či ten ktorý nie je SJ nebude robiť prekážky tomu druhému, je to o dohode medzi nimi dvoma a zas o tej komunikácii

ja osobne - vedome - by som do toho asi nešla

jedulka

problémy byli jsou a budou.ende šlus!
Je jen na vás jak k nim budete přistupovat.
Láska je velký dar, je-li opravdová, manipulovat s ní jak se zbožím,hmmm,tak to jsi velká optimistka a nebo né?

trojka333

epifany - ani byť JS s JS nezaručuje šťastie, ak napr. jeden z nich nedbá na morálne zásady

nesmrtelna - vždy sa usmejem nad takýmito výmyslami :o)

problémy nastanú v akomkoľvek manželstve, ak sa neriešia !

natalia7

no vieš ja som si vzala muža,ktorý je vdovec,a ma 2 dospele deti,takže,je to trochu ine,ako keby som si vzala slob.muža.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.