Nádor na mozgu

Súvisiaci obsah

livka88

áno mne je dobre, len akurát to, že ma zvykne strašne pichať v hlave a tečie mi krv z nosa,trošku som slabšia ale inak nič také..a mamina tvoja je už v pohode? ďakujem za rady

allie

hej, maminu operovali, bolo to vsak ovela kompliovanejsie, za ten cas co lezala v nemocnici, som tam videla vela pripadov. ak sa teraz citis fyzicky v pohode, mozes sa hybat, chodit, dobre vidis, pocujes a tak mala by si sa po operacii zotavit celkom rychlo. ak je to lahko vyberatelny meningeom, ani sa nenazdas a si fit. v kazdom pripade nech je akokolvek, treba s tym bojovat:)

livka88

ďakujeem..ne na Krámaroch ne..ja som v New Yorku tak tu..bojím sa toho strašne, bo som tu sama, nemám tu rodinu, lekárom až tak nerozumiem všetky tie lekárske názvy..ďakujem za rady..ty s tým máš skúsenosť?

allie

drz sa! kde ti to budu robit, na kramaroch? operacia vacsinou je ok, trva niekedy dlhsie, pouzivaju sa totiz kadejake lokalizacne pristroje a tak. po nej si polezis den, niekedy trochu dlhsie na JISke kym ta prelozia na oddelenie. niekdy zvyknu byt take monokle na ociach par dni potom. si mlada, rychlo sa z toho dostanes. doporucujem po operacii kazdy den stavu z cvikle, petrzlenu, mrkvy a zeleru. vela stastia

tpch

No nezavidim ti. Hlava je zla lokalizacia, ale drzim palce, aby to dobre dopadlo. Nech je to len nejaka nezhubna mala vec, ktora sa bude dat dobre odstranit.

livka88

mala som občas strašné bolesti hlavy..z ničoho nič ma v nej strašne pichlo a trvalo niekoľko sekúnd kým to prešlo, krv z nosa mi tiekla, a zoslabla som dosť