Nechraneny anal s prostitutkou

Príspevok v téme: Nechraneny anal s prostitutkou
Milan H.

Dobry den! Mal som pred par dnami najprv nechraneny oralny styk s prostitutkou na private. Ona ho mala v ustach dlho, ja som len parkrat olizol klitoris. Bol som vsak dost opity, cize uplna erekcia sa nedostavila ani po dlhom orale z jeje strany. Tak som zacal masturbovat a tesne pred vystrekom mi stvrdol, co som vyuzil na nechraneny analny styk. Netrval dlho, lebo som si nejak v tej opitej hlave uvedomil, ze robim sprostost a nasadil si kondom. potom sme mali klasicky sex az do vyvrcholenia. Mam z toho strasny pocit. jednak sa bojim nakazy a jednak mam priatelku a rozhodne nechcem nakazit ani ju. Stalo sa to pred 4 dnami a mna dnes zacalo dost neznesitelne boliet hrdlo. Viete mi povedat, aka vysoka je moznost nakazy? Nie len HIV, ale aj ostatne pohlavne choroby. Ziadne ranky ani nic podobne nemam ani ja a nebadal som ani na nej. vdaka

sati 19

Leticia,kde písal,že priatelka je tehotná,som to prehliadla.Dobre,urobil blbosť,teraz mu je trestom strach a obavy,ale sa to može stať každému-ide len o okolnosti a daný stav situácie.Ale dobrý posteh,to je divné,že tá dotičná sama netrvala na ochrane...

LETICIA

sati s prostitutkou bol bez kondomu a jeho priatelka je tehotna s debilom, tak nebude sa vyhovarat, ze sa brani proti otehotneniu :-D nepomoze ani svatena voda...

User_37597

blondula
vsak ale vzdy to tak bolo.to ja nie to alkohol :D iba som si musel honit pol hodinu aby bol tvrdsi ale inak to ten alkohol ma donutil zavolat prostitutku :D

sati 19

A zabudol si napísať čo to bola za prostitútka.Ak originál z bordelu-tie tuším chodia na pravidelné vyšetrenia.Na to sú kontroly

sati 19

Milan,pokial budeš používať prezervatív,nič priateľke nehrozí.Nevem aky druh ochrany ste používali doposiaľale niečo si už vymisli ak to ten prezervatív doteraz nebol..Tvár sa,že sa bojíš neplanovaného tehotenstva(jej samozrejme),i ked berie antikoncepciu-chceš mať istotu.A neboj sa určite si v pohode,len to čakanie na testy-nezávidím...A neviem,čo všetkých tak irituje príležitostné pošmyknutie,však tomu tak bolo od počiatku vekov!A by ste sa čudovali kolko vydatých žien jepodvádza-poznám ich osobne-tak nerobte len z chlapou svine dievčatá-každému sa to raz može atať i vám-ani neviete kedy a ako....

blondula

bibisa...je to dobra vyhovorka na vychrapanie sa s nejakou pobehlicou :DDD ..... sak co,to nie ja,to ALKOHOL !!!! .... "ma premohol" ! :DDD

User_37597

ja uz nemam co dodat.len sa budem ticho prizerat a pritakavat tym co ti budu odznova a odznova nadavat ze aka si truba.
ale este dam do eteru jednu otazku:
"naco je ten sprosty alkohol,okrem toho ze zaraba tie zasrane peniaze"?

LETICIA

a co povies priatelke ked bude chciet? hura pome nato? ci milacik opil som sa a trtkal som prasivu? Vidis? do konca zivota ti to bude pripominat.

Milan H.

Sati, vdaka za podporu!
Neodcudzujem ani vas ostatnych, co ma osocuju - nedivim sa vam. Sam som z toho fakt zniceny, citim sa strasne. Len si fakt myslim, ze su aj ovela vacsie svine, co behaju veselo po bordeloch a podvadzaju priatelky/manzelky veselo aj niekolko rokov. Mne sa to stalo raz a nie tak uplne vlastnou vinou - rozhodne som to neplanoval. Ale co uz - stalo sa. Nemienim sa vsak stavat do polohy nejakej obete, alebo co. Len sa fakt bojim. Velmi! Lebo vsak na testy mozem ist az niekedy v novembri... Neviem, ako to dovtedy vydrzim...