Nechraneny anal s prostitutkou

Príspevok v téme: Nechraneny anal s prostitutkou
Milan H.

Dobry den! Mal som pred par dnami najprv nechraneny oralny styk s prostitutkou na private. Ona ho mala v ustach dlho, ja som len parkrat olizol klitoris. Bol som vsak dost opity, cize uplna erekcia sa nedostavila ani po dlhom orale z jeje strany. Tak som zacal masturbovat a tesne pred vystrekom mi stvrdol, co som vyuzil na nechraneny analny styk. Netrval dlho, lebo som si nejak v tej opitej hlave uvedomil, ze robim sprostost a nasadil si kondom. potom sme mali klasicky sex az do vyvrcholenia. Mam z toho strasny pocit. jednak sa bojim nakazy a jednak mam priatelku a rozhodne nechcem nakazit ani ju. Stalo sa to pred 4 dnami a mna dnes zacalo dost neznesitelne boliet hrdlo. Viete mi povedat, aka vysoka je moznost nakazy? Nie len HIV, ale aj ostatne pohlavne choroby. Ziadne ranky ani nic podobne nemam ani ja a nebadal som ani na nej. vdaka

Milan H.

Dakujem pekne za podporu! Fakt chapem aj ostatnych, ze mi nepraju nic dobre. Ja sa za to tiez nenavidim. Posral som to, no uz to neodcinim. Len prosim skuste trochu mysliet naozaj na to, ze citat, ako mi prajete vsetky mozne infekcie mi fakt dost pritazuje. Ja sa naozaj bojim. A bojim sa velmi. Nechcem vas presviedcat, ze nie som od spiku kosti hajzel, ale jedno mi verte - nerobim to pravidelne a bolo to jednorazove posmyknutie, ktore si rozhodne nemienim zopakovat.
Pisal som sem skor preto, aby som dostal nejake odbornejsie rady, alebo skusenosti, ci nazory, ako moralisticke reci. Opakujem - ja viem, ze to bola obrovska chyba, cize mi to netreba prizvukovat.
Cize - na testy si budem musiet pockat. Ale teraz, opakujem, neviete nahodou, ci s tym moze po takej kratkej dobe suvisiet ten zapal? Je to cudne, lebo chory inak nie som, len hrdlo mam vyslovene ako pri tazkej angine. Akurat ze som mierne malatny a mam mierne zvysenu teplotu, ale to mavam bezne a teraz to je mozno aj zo stresov. Len to hrdlo nechapem. Vopred dik za kazdy hodnotny nazor

ano.anonym

Milan, viem ako sa cítiš, tiež som asi pred dvoma mesiacmi šla na HIV testy lebo som spravila tiež sprostosť, respektíve sériu sprostostí. Je to strašný pocit, nevieš na čom si, musíš čakať, vyčítaš si vlastnú hlúposť, lutujes odsraty zivot (mam 20),predstavuješ si v hlave filmy, dramy, tragedie, mna najviac dostalo ked som si uvedomila, ze ma moji rodicia mozno uvidia zomierat, je to proste strasny pocit a najhorsie je to, ze si za to mozes sam. Odborne ti poradit neviem, len som ta chcela v tej zaplave zlorecenia povzbudit, lebo chyby robime VSETCI. Snaz sa zamestnat, nenechaj si vela casu na sebatryznenie, s priatelkou nesexuj, nehadz sa do depresie, keby si aj bol chory, ma to svoj vyznam a s dnesnymi liekmi by ta aj tak cakalo minimalne 20 rokov plnohodnotneho zivota. Tiez som si v tom case hovorila, ze ak sa potvrdi HIV, aspon viem kolko casu ma caka a budem ho vediet lepsie vyuzit. Ja som nakoniec zdrava a drzim ti palce aby to u teba dopadlo rovnako! :)

sati 19

Prosím vas pekne,každý tu prosí o radu-nie o urážanie a osočovanie,či sa mýlim?Tak buď radte,alebo radšej nič!On predsa vie,že urobil blbosť,nemusíte mu to pripomínať,veď asi preto tu napísal,že toho lutuje a trápi ho to!

1angelina23

Podviedol si priatelku?...dopriala by som ti vsetky mozne nakazy,ktore len existuju...a asi by som ti ho na priatelkinom mieste rovno zlomila a zahodila :-))

sati 19

Heatherka,nemám skusenost s darovaním krvi,viem však určite,že krv sa hneD neposúva ďalej a čaká sa i niekolko mesiacov,kym je istota,že je v poriadku,nie každy uprimne odpovie na dotazník,ako píšeš..ale uznávam,asi to bola hlúpa rada z mojej strany.A už ho tu neriešme,nech si to on porieši sám.Len sa Milan nepriznávaj priiatelke-duplom,keď je tehotná,chuďa by jej to asi srdce zlomilo.

Heatherka

sati 19 blaznis ???? darovat krv ??? nie su to kompletne testy preto treba vyplnit dotaznik pravdivo a je tam otazka, ci minimalne 3 mesiace pred darovanim nebol nechraneny rizikovy pohlavny styk.
HIV sa moze prejavit az 3 mesiace po nakazeni ....dakujem pekne a potom nevinny clovek sa nakazi este aj cez transplantaciu krvi.....

sati 19

Možeš si niečo preniet i pri oralnom sexe ale čo presne-neviem,chvaslabohu som to nemusela riešiť a čo sa tyka testov,stačí ísť darovať krv,vyšetria vás grátis a kompletne!!!!

lost

no ja len preto, lebo jeden clovek mi nedavno hovoril ze bol na testoch a mal to zadarmo..

sadol si vo vlaku ci kde to na ihlu :/

User_37597

testy su jasne spoplatnene.ako aj sprosty ultrazvuk prs.nuz ako myslis.je to prasa ten chlap za tym si stojim :D