25 kg dolu-ako na to?

Príspevok v téme: 25 kg dolu-ako na to?
Dayley

Ahojte mám 18 rokov 170 cm a 85kg(príšerné) chcela by som schudnúť 20-25kg. Do konca tohto roka by som chcela schudnúť aspoň 10 a do leta 20 :) len neviem ako začať, teraz cez leto som chodievala na bicykel tak 3x za týždeň na hodinu, no neschudla som ani kilo a som z toho nešťastná, už nechcem byť tá tučná, ktorú si nik nevšíma, prosím vás o rady

Wielly

Menej jesť a viac sa hýbať. Tým menej myslím v malých množstvách 5krát do týždňa. Treba sa vzdať bieleho pečiva, nesoliť, nepiť kávu, nejesť sladké, mastné jedlá, a polotovary. Veľa zeleniny, piť čistú vodu a čaje. Po 17:00 už nejesť. Bicykel je síce super ale ak nejdeš na túru ktorá ma 20 kilometrov tak neschudneš. Odporúčam behať každý deň aspoň 2 kilometre (to sa zdá, ale nieje to veľa) a začať chodiť na cvičenia ako jumping, aerobic, skákať cez švihadlo a pod. - kde sa hýbe celé telo. Ak chceš schudnúť 2-3 kilá stačí ti dva dni nejesť ale ak chceš schudnúť 20 kíl tak treba makať. A trvá to dlho dokým telo odbúra všetok tuk ktorý je v ňom. Viem, o čom hovorím. Mám 172 cm, a donedávna som tiež vážila 85 kíl, preto viem, ako sa cítiš. Za 3 mesiace, odkedy som si uvedomila že potrebujem schudnúť nielen z estetického ale aj zo zdravotného hľadiska, čo značí že chudnúť treba najskôr v hlave, a uvedomiť si čo chceš. Som na váhe 76kíl. Daj si motiváciu ako som si dala ja, kúpila som si letné šaty ktoré sú mi veľkosťou malé ale ja budem robiť všetko preto, aby som ich budúce leto obliekla a vybehla v nich von! Tak držím palce i tebe.