Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skusenosti s jogou...

zuzlik

Ak sa zaujimas o cvicenie, konkretne jogu, mozno ta zaujme online program vitality coaching - je to program oceneny ako najlepsia inovacia v ramci europy, cvicia s tym vrcholovi nemecki sportovci. Program ti vyhodnoti na zaklade testu tvoje zdravotny stav a navrhne ti plan vyzivovy ( ake potraviny su pre teba vhodne a ake nie) a tak isto ti navrhne fitnesovy plan. Samozrejme je tam aj joga a meditacie. Laura - 3D postava ti tie cviky precvicuje. Je to genialny program, ja s tym pravidelne cvicim v pohodli domova a usetrim vela penazi :) Inak je zo zadarmo :)

Luccia

Ja som si na jógu brávala väčšinou deku, lebo potom pri relaxácii klesá teplota tela, čiže je dobré sa do nej zabaliť :) no stačí ti pohodlné oblečenie.. :)

jajka001_

nie, vlastne tam potrebujes len podlozku, a pohodlne sportove oblecenie/ tricko, teplaky/ , ako podlozka ti staci pre zaciatok aj karimatka, neskor si mozes kupit nieco kvalitnejsie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skusenosti s jogou... - Fórum - ZDRAVIE.sk