Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

malaanka63

lenulik
neklesaj na duchu a nevzdavaj to,toto je kriza a velka skuskaa,vsetkych chudnucich,vaha sa nechce pohnut ani o gram.
A tu vacsinaa chudnucich urobi chybu a na zdrave stravovanie a zmenu zivotneho stylu sa vykaslu a vsetku doterajsiu snahu hodia za hlavu.
ty nebud taka a bojuj.
Verim,ze sa nepoddas a zides pod 90 kg a potom este menej az do vytuzenej vahyn
Prajem ti vela sil a vytrvalosti.

A vsetkym chudnucim to iste

lenulik6

malaanka, je to stranka mira veseleho ked si das do google "chudnutie ako" tak prvy odkaz . a je tam aj forum. su tam super zienky aj muzi ktori sa navzajom podporuju v chudnuti a niektori dosiahli vyborne vysledky alebo uz schudli. robim reklamu ale oplati sa :)sa cudujem ze tam nechodi viacej ludi :)

lenulik6

Ladinka a v com konkretne potrebujes poradit? Ja chodim na jednu super stranku o chudnuti a tam je forum mozes sa zaregistrovat a poradia ti skusenejsie ako ja. ale nieco uz viem aj ja. za tie roky. Tak sa mozes pytat. Najlepsie je zacinat postupne. Upravit pitny rezim a stravu. Pridat pohyb, ktory ta bude tesit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac - Fórum - ZDRAVIE.sk