Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

vrtacka

Milky,
tak to potom už nemám slov k človeku, ktorý si neuvedomí, že pri chudnutí môže jesť každé 3 hodiny rezeň...
malaanka,
len neprepadaj depresii, nie kvôli chudnutiu. Tak ako ti radia, určite zjedz aspoň trošku niečoho. A hlavu hore.
Ssiska, vitaj medzi nami :)

43

v každom pripade treba jest aspon každu hodinu nejaku trošku ,nemsieš nechat vyhladovat organizmus,lebo si začne všetko ukladat do zasob len a nebudeš vobec chudnuť z tuku ale len zo svaloviny.
moje skusenosti,radsej chudni pomaly ale nepodliehaj panike a depresii a hlavne pit treba a jest.

Milky

malaanka
Aj ked nemas chut, daj si aspon suchar.. Jest musis, aby si nemala problemy s traviacim traktorom. A pit? Urcite.. Poloz si na stol, co musis zjest a vypit za cely den a nepodliehaj depresiam.
I ked to tak teraz nevyzera, bude i horsie :o)

malaanka

všetko moje úsilie vychádza nazmar,mám horúčku a chytá sa ma poriadna depresia.
Teraz mi jesť nechutí,mám sa prinútiť jesť alebo len piť veľa čaju a vody?

malaanka

Milky
s tým tvojim kamarátom je to ako dobrý vtip.Aspoň som sa zasmiala.
Mal si na začiatku svojej zmeny stravovacích návykov výživového poradcu?
Ja by som asi potrebovala odborné vedenie pri mojich zdravotných problémoch.
A čo povieš na rotoped značky Ketteller?

Milky

vrtacka
Ked som kamaratovi povedal, ze som schudl i vdaka pravidelnej strave, i on zacal pravidelne kazde 3 hodiny. Ked som ho o 3 tyzdne stretol, ziaril blahom a spokojnostou. Ked som sa spytal, ako dieta, povedal ze je pravidelne ale pribral 3kg. On jedol skutocne kazde 3 hodiny rezen..

malaanka

Milky
napíšem ti mail
Vrtačka
veď Milky to tak nemyslel.Nepovaďte sa pre mňa.
Ja sama si musím uvedomiť čo a ako chcem.
Stravovacie návyky som už zmnila,už len prispôsobiť mmnožstvo prijatej potravy a výdaj.
Mám to sťažené,pretože som po operácii krčnej chrbtice,mám pooperačné komplikácie a tak cvičenie minimálne.