Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

xoxo

malaanka

nepozeram ju ale pozerala som si na nete kde by som si to mohla stahovat po castiach :)

stravOVALA SOM SA NEPRAVIDELNE ked som sa musela ucit a snazim sa to teraz napravit..

malaanka

xoxo
a po maturite ideš ďalej alebo si hľadáš zamestnanie?
Počasie sa umúdri a aj rýchla chôdza je dobrá.Ako sa teraz stravuješ a pozeráš reláciu Jste to co jíte?

xoxo

malaanka

vdaka konecne som sla na bicykel ako som chcela a teraz toto hnusne pocasie! ale nic to. ja mam dost rychlu chodzu a casto chodim do mesta na nakupy aspon vtedy sa nabeham ked uz sa inak neda ale dufakm ze sa coskoro vycasi a prestane byt tak burkovo a sychravo.

malaanka

xoxo
gratulujem.
Keď si bola u lekára a nič nezistil,tak je to naozaj len z maturít.
Keď teraz pridáš pohyb,tak uvidíš ako pôjdu kilá dolu.
Lucka133
vitaj medzi nami.

Lucka133

Ahojte :)
Rada by som sa k vám pridala :) Chcela by som schudnúť 6-10 kg. Nie je to síce 30 a viac, ale aj toto dá námahu :) Celý víkend som sa viac menej statočne držala. Ešte chodím do školy, takže moc času nemám. Ale dnes som si bola zabehať a zistila som, že nemám kondičku :/ A zjedla som kúsok kuraťa s paradajkami, uhorkou, cukinou a troškou kyslej kapusty na obed a večera celozrnná žemľa s maslom a paradajkami. Ešte spraviť 40 brušákov a ide sa učiť :) Dúfam, že pri vás dosiahnem nejaké výsledky už do leta :)

xoxo

malaanka

mam uz po maturite ale aj par dni po nej mam tlak vysoky.. bola osm u kardiologa ten sa odvolal prave na maturitne obdobie.. tak uvidim este par dni ako to bude s mojim tlakom..

uz som sa od knih nadobro odtrhla a tesim sa ked sadnem na bicykel :)

malaanka

Vrtačka
mrkvu netreba variť dlho.Ja som minulý týždeň mrkvu postrúhala,ale teraz to bolo lepšie.To bude skôr mrkvová kaša a neviem či ti to bude chutiť.
Všetkým prajem pekný víkend a málo prehreškov

vrtacka

Ahojte,
no ja stále neviem jesť poriadne, ale dnes som si sľúbila, že si spravím normálnu večeru konečne - kuracie prsia na cesnaku, ľadový šalát, reďkovky a možno trocha kus kusu k tomu. Včera som mala neskorší obed, až o 16 tej a potom len jeden banán a išla som spať až okolo 2 ráno a prešla na bicykli takmer 30 km, plus chôdza na kopec a tak. ale nebola som ani hladná. Neviem veľmi jesť, keď sa hýbem a neviem prečo. Dnes sa pôjdem len prejsť na 2 až 3 hodinky, lebo ma bolí zadok po včerajšku :). Ten mrkvový perkelt skúsim zajtra, ale som premýšľala, že do neho pridám cenak a nebudem ho variť tak dlho, ale ho radšej rozmixujem, uvidím zajtra.

malaanka

Alenka1983
ty si túto tému založila.ale už dlho si ničím neprispela.
Podarilo sa ti už schudnúť dosť?
Vrtačka,xoxo
tak dnes som na obed mala mrkvový perkelt,bol výborný a sójovú omáčku som ani ja nedala,asi by mi pokazila chuť.
Na večeru budem mať cottagge cheesse so zeleninou

malaanka

Ahojte
tak som si nakoniec neurobila mrkvový perkelt,ale som na obed mala kuracie prsia narýchlo osmažené na troche oleja a k tomu som si urobila namiesto ryže pšeno.To som varila vo vode ako cestoviny.
Vrtačka
na ten mrkvový perkelt nemusíš mať olivový olej,môže byť aj slnečnicový.
Na olovrant budem mať jablko a na večeru nízkotučný tvaroh so semiačkami a škoricou.