Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

Milky

malaanka
Iba vtedy, ked potrebujes spravit sok tvojmu metabolizmu.
Vtedy od vecera do druheho rana pijes (iba vodu)..
Ale neodporuca sa to robit casto, aby si telo na taketo nezvyklo. Vraj iba vtedy, ked pri chudnuti ti prestane ist vaha dolu.. Tak raz za 6 tyzdnov.
Skusal som to, nie je to nic nenormalne, pohodicka..

malaanka

Je dobré dať si raz za čas očistný deň a celých 24 hod. nič nejesť a len piť vodu a nesladené čaje?
Aké máte s tým skúsenosti?

xoxo

malaanka

Asi to bude tým ze vacsina nie su zaregistrovani a ponovom je potrebne byt regnuty aby som mohla prispievat :-)

inak pijem pijem kolko sa len da.. neprezieram sa a snazim sa jest pravidelne.. a tie 3 kilecka co mi minule vybehli hore su uz dole :-) neviem cim to bolo

malaanka

všetkým bacuľkám
nejak nám to tu zamrzlo.
Nebodaj ste to vzdali?
Nikto nič,žiadne meranie a váženie?
Podeľte sa o svoje skúsenosti a inšpirujte nás.
Alebo tak intenzívne pracujete na sebe ,že už na nás nemáte čas?

malaanka

xoxo
musíš jesť pravidelne a aj olovrantovať a večera je najlepšia bielkovinová
Na večer nie sú vhodné sacharidy.
A skús večer,keď ťa chytí hlad,tak sa napi vody alebo nesladeného čaju,prípadne čaj s medom.

xoxo

malaanka

no momentalne nemam pred menzesom cize tym to nebude.. :( ale piijem pijem.. :)

no papam - snazim sa pravidelne

rano jogurt, caj alebo voda
desiatu si robim pecivo, k tomu 2litre vody a nejake ovocie (stale nieco ine)
obed co je doma navarene. naberiem si primerane ale vacsinou polievky nejedavam nejako mi nejdu. a na vecer krupica alebo nic a ked sa seknem tak aj zemlu s maslom a kuracou sunkou =0 ale to sa stava sem tam ked ma premoze hlad (ten blby zvyk namiesto vodicky a zdraveho plasknut do seba rozok alebo zemlu a potom sa cudujem ze vyzeram ako delo)

malaanka

xoxo
nemáš pred menzesom?
Vtedy telo zadržiava tekutiny a vážiš viac.
Ale neprestaň preto piť.Chválim ťa za to pitie.
A porcie máš aké?
A neváž sa každý deň.Stačí raz do mesiaca a hlavne sa pomeraj a po mesiaci porovnaj miery.Svaly sú ťažšie ako tuk.
Držím palce.

xoxo

malaanka

tak doobeda stale vypijem 2l vody a poobede ked as vratim zo skoly tak mma pripomienku n akazdu hodinku aby som vypila apson pohar vody az kym nejdem spat :)

napriek tomu ze som vylucila sladkosti a pijem vodu ako slon som pribrala v priebehu 2 dni 2kila :( to ako preco?

malaanka

Milky
Ahoj,ako sa ti darí?
Ja nepočítam kalórie,ale dbám na zloženie a množstvo,ale len orientačne.
Mohol by si na stránke uviesť tebou používané potraviny,jedlá?
xoxo
držím palce,aby si postupne viac pila.

pasik

ahoj, z vlastnej skusenosti odporucam dukanovu dietu s dostatkom pohybu... drzal som tu dietu styri mesiace (ak sa to da vobec nazvat dietou, kedze ide hlavne o bielkovinovu upravu jedalnicka) a pri tom cvicil, na pase som schudol 17 cm

pokial chces viac info, klikni sem - -odkaz odstránený- (je to len skracovac linkov, neboj sa, kedze ide o podstranku na jednom webe)