Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

martin VP

Ahojte, ak máte otázky ohladom chudnutia a športu kludne sa ma spýtajte, pracujem ako výživový poradca a študujem výživu a kondičné trénerstvo vo výkonnostnom a vrcholovom športe, mám veľa klientov ktory mi schudli 5 kíl a viac ale iba čisto z tuku, formovanie postavy a problematické partie vyriešime, robím aj kompletné merania telesnej skladby to je, tuk,sval,voda v tele, na kolko je vaše telo opotrebovanie a zmeriam aj vnútorne(tie zlé)tuky.

zj

Ahoj alenka1983
Ja som mala ten istý problém mala som nadváh 30 kg a začalo sa to odzrkadlovať až aj na zdraví. Pod odborným dohľadom výživovej poradkyne sa mi podarilo zhodiť za 3,5 mesiaca prvých 20 kg. potom som si dala pol roka pauzu a teraz som dala dolu ďlaších 10, konečne si môžem kúpiť pekné veci a som zo sebou spokojná. chodila som k výživovej poradkyni do stúdia pohoda. pozri si www.studiopohoda.sk dozvieš sa podrobnosti.Držím palce

Helus

Ahoojte maalanka,milky ako sa vam dari,mne kila sice uz nejdu dole,ale cm ubudaju,asi to bude tou disciplinou,dnes som si dala spaldove pecivo,ze ci mi bude zase zle,a neprajte si,co to so mnou urobilo,nasledne hnacka+ vracanie,ale som bola hlupa.Veru musim dodrziavat vsetko bez lepku a mliecnych vyrobkov.Strasne mi chybaju jogurty a acidko.

malaanka

Milky
budem sa snažiť.
Mala som veľké problémy s mojou 90 ročnou mamou a bohužiaľ som si to kompenzovala jedlom.
Teraz to už bude lepšie.

malaanka

Milky
mala som také žravé obdobie,že sa to ani spočítať nedá.
Nič ma neospravedlňuje,neviem čo sa deje,som stále hladná.