Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

malaanka

Milky
dúfam,že sa s nami podelíš o svojej diete
Ja som rezignovala a objednávam si tabletky meizitang.
Potom vám napíšem svoju skúsenosť.

Milky

Ahoj malaanka.

Zasa sa flakam po Svajciarsku, v nedelu vecer som dal prvy dlhsi beh po zime, lebo cez zimu mam iba cross trenazer. Ako na potvoru, to jazero sa akosi nafuklo od minula a tych 33 km bolo sice super, ale chytil som svalovicu ako .. Aby som to rozchodil, rano som nastartoval bike a po krasnych cestickach dal 35km. Bohuzial, ako svalovica sa nerozpustila, este zvacsila, takze momentalne sa nemozem ani hnut bez toho, aby som nezatinal zuby.
Hmotnost je rovnako vysoka, bol som tu u veterinara cez stitnu zlazu, ten po testoch dal lieky a hmotnost stoji ako priklincovana.
V sobotu pridem a zacinam drastickejsiu kuru, idem dat dolu na 89kg..
Dufam, ze za mesiac a pol, ci dva to padne..

lenulik6

Ahoj malaanka ano veru nesmieme sa vzdavat. ja som to na chvilku vzdala. Ale dnes som mala mensi uraz a isto je to aj mojou vahou.

Tak sa drz a daj vediet ako sa ti dari.

Papa

malaanka

Milky
Ahoj,už si sa vrátil zo zahraničia a ako sa ti darí v chudnutí?
Helus,lenulik
ja som na tom podobne,už to bolo lepšie a znovu sa to vrátilo.
Ale bojujem a nevzdávam sa.

Helus

Mallanka po dllhom case som sem zavitala,a vidim,ze sa to tu pohlo.Zajtra rano sa vazim,asi po 2 mesiacoch,tak som zvedava.Ale dole neslo urcite nic,aspon necitim na obleceni.