Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

lenulik6

Ahojte, no vidim, ze tato diskusia nejak zaspala. Skoda.

Ja stale dalej bojujem s kratsimi aj dlhsimi prestavkami.

hedka

Alenka 1983
som z tých,ktoré potrebujú schudnúť tiež cca 40 kg,mne sa to zatial darí schudla som za 9 mesiacov 23 kg,velmi sa tomu teším ,hlavne ked sa postavím pred skriňu mám z čoho vyberať!!!z 52 som sa dostala na 46-48/ číslo šiat/.Je to dobrý pocit.Prajem to každej baculke.

malaanka

ssiska
kuracinu už jem aj strukoviny
Bolo chladnejšie,tak mi chutilo aj mäso.
27.8. idem na liečenie a dúfam,že tam schudnem.
Budem veľa vo vode a nič si nebudem dokupovať len ovocie.
Schudla som 3 kg.
Milky
ja tiež mám faldy na bruchu,ktoré by mali ísť preč,ale 2500 € nemám.
Ale ty by si fakt mal osloviť nejakú firmu,čo by ťa sponzorovala.

ssiska

ahojte vsetci, ja uz mam dole 7 kg :-)

milky, ja by som si tu plastiku urobit dala, lebo koza sa ti uz nestiahne, na to by si musel chudnut velmi pomalicky,a kedze si uz po schudnuti...
mne zavadzaju aj moje prsia pri behu, nastastie niekto vymyslel podprsenku :-)))

helus, tak to je, ked si predtym dietovala a velmi malicko jedla, spomalil sa ti metabolizmus, treba ho nastartovat a pravidelne jest, potom prestane setrit ulozene zasoby, napis, ako sa ti dari

malaanka ako sa mas? dari sa ti? aspon tu kuracinku si daj, alebo dopln bielkoviny strukovinami

malaanka

Milky
to je pravda,ale myslela som si,že mladý organizmus sa s tým lepšie vyrovná.
A s tou firmou to iste urob,veď máš aj foto ako si vyzeral predtým a teraz a nemusia nič retušovať ako pri iných.
No a mohli by ti potom zaplatiť aj plastiku.
Alebo zarobíš dosť na tej reklame a dáš si to urobiť.
Vieš koľko stojí tá plastika?

Milky

malaanka
Ked schudnes 55kg, tak koža (hnusoba jedna) sa ti nescvrkne. Takze nemozem mat na bruchu tehlicky, ale mam tam ovisnutu kozu a prepadnute brucho. Uplne divny pohlad. Najhorsie je, ked beham a nedam si kompresne pradlo. Minule, ked som bezal cez hory 65km (Pernek, cez Babu, Pezinok do Slov.Grobu a spat), tak som mal do krvy bradavky rozodrane a tricko krvave.. Keby som mal plastiku, tak mi to nelieta. Aj som premyslal, ze oslovim nejaku firmu a nech ma daju ako reklamu na ich preparat na schudnutie. Blbi ludia naletia..

malaanka

Ty by si potreboval abdominálnu plastiku?
Mne sa to celkom pozdáva,ide aj o estetiku a psychika má veľký význam v našom živote.
Počúvaj sám seba a podľa toho sa zariaď.Ja by som na to hneď išla,ale zo zdrav.dôvodov nemôžem.
A gratulujem k svalovej hmote a dodatočne dobrú chuť ku koláčikom.
A máš výbornú kondíciu,keď si zvládol 30 km.

Milky

malaanka
Dal som vcera beh 30km so zavazim na nohach, tak dnes spokojne oddychujem. Dnes padli za obet 3 zakusky (to len aby som posteklil obcanov tohto fora).
Podarilo sa mi od konca chudnutia nabrat uz 10kg svalov, tak sa tesim.
Mimochodom, aky mas nazor na zbytocne plasticke operacie? Premyslam stale nad abdominalnou plastikou, ci to ma (okrem pozitivneho psychologickeho efektu) vyznam..

malaanka

Milky
nejem mäso preto,že teraz mi nechutí,pre nič iné.
Starám sa o 89 ročnú mamu,ktorá mäso odmieta a tak to nejako prišlo,že aj ja ho jem málo.Nechce sa mi variť pre každého zvlášť.
Ale keď prestanú horúčavy,tak určite sa vrátim k mojej obľúbenej kuracine.
Ako sa darí tebe?