Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

malaanka

www.spravne-chudnutie.sk

vyplňali ste niektorá tento dotazník?
Podarilo sa mi kilo schudnúť,čo je pre mňa úspech,keďže nemôžem zo zdrav.dôvodov cvičiť.
Skoro vôbec nejem mäso a jem veľa ovocia a zeleniny.

Helus

Ahoj siska od stredy zacinam chodit do ich centra a budu mi zostavovat jedalnicek,tak som zvedava mam spomaleny metabolozmus a ine veci,ohladom zdravotneho sa tam aj budu riesit.

Helus

Maoam ja mam 160 vysku,a na delenej som skoro stale.nekombinujem sladkosti neviem ako chutia,a zmrzlinove stanky obchadzam.Ale som objednana na konzultaciu SVET- ZDRAVIA.Tak som zvedava analyzu mi uz robili vo stvrtok idem.

Helus

ahoj Milky ja potrebujem púomoct zostavit jedalnicek,taky pri ktorom schudnem este 5 kil.Mam 64-65.Potrbovala by som rozratat kolko mozem prijat bielkovin,a ostatnych veci.Viem ze s Maalankou si tiez pises,ja sa stravujem zdravo aj cvicim,a kila nejdu nic dole.Puitny rezim mam okolo 3 litrov denne aj viacej.