Zub naviac..... :(

Príspevok v téme: Zub naviac..... :(
Petra999

Ahojte, ešte predtým ako mi nasadili strojček som mala vpredu o jeden zub naviac,správne by človek mal mať na dolnej čelusti 4 rezáky a mne medzi nimi vyrastol 5... musel isť von, ostala mi tam diera ako svet a potom mi dali strojček, ale v dosť krátkom čase sa mi zuby narovnali, akoby tam nikdy žiaden zub ani diera neboli.... teraz sa mi ukazali problemy s klbami.. mohlo to rýchle narovnanie zubov posunuť sanku a tým poškodiť klby????????
Zubárky sa budem pýtať zbytočne, ona sa bude aj tak brániť, je mi zle pri pomysleni že som za strojček dala peniaze a on mi doslova zničil život :(

stuDental

zub naviac je celkom bezna zalezitost...a keby len jeden! skus si dat do googlu pojdem napr. \"mesiodens\" obrazky a uvidis...priatel ma dokonca deviatky aj desiatky
k tvojmu problemu, nemyslim ze by mohol byt problem z rychleho narovnania, ak je skus je v poriadku (zuby na seba bez tlaku pekne naliehaju) tak by som osobne sla k odbornikovi na celustny klb

sara75552417

umrtvili ti to aspon , bolelo to ked ti ho trhali alebo nie? neičo podobné mám no nad horným zubom, mám jeden menší no počet horných zubov mám správny