GyneFix, vnútromaternicové teliesko, máte niekto osobné skúsenosti?

rrudo

ahoj
chcel by som sa ta spytat na gynefix...poprosim o odpoved na email..mam par otazok okolo tohto a ocividne kazdy riesi nieco ine na tvojej diskusii...dakujem...rrudo@sezznam.cz

slavina

tak a už ho mám. nieje to žiadna napodobenina DANY,pretože tá je plastová s meďou a vypadá ako písmeno T a je len pre ženy,ktoré už rodili.GyneFIX vypadá ako malinké korálky z medi na silone a môžu si ho nechať zaviesť aj mladé dievčatá a ženy ,ktoré ešte nerodili.Zatiaľ je to v pohode,tak uvidím čo bude ďalej.
V každom prípade stále očakávam nejaké vaše skúsenosti.
Ďakujem

jankaaaaaaaaa

no neviem teda, o tomto teliesku som nikdy nepocula. ak je teda medene , ide asi o nejaku napodobeninu telieska DANA , ktore tu je na trhu uz velmi dlho

slavina

to čerešňa.no neviem či je zrozna kondóm to najlepšie riešenie pre dlhodobý plnohodnotný sexuálny život..ja mám napríklad po použití kondómu mikózu,takže jeho každodenným používaním by som si asi pekne uškodila.
to jankaaaa: vnútromaternicové teliesko ginefix je nehormonálne,to čo zo seba vypúšťa sú látky,ktoré s hormónmi nemajú nič spoločné..je medené žiadna iná chémia v ňom nieje.

čerešňa

Myslím, že by nezaškodilo trošku viac úcty k vlastnému telu a zdraviu ! Hm ?
Z akého dôvodu uprednostňujete tento druh antikoncepcie napríklad pred kondomom, ktorý je rovnako účinný, má ďaleko viac výhod a hlavne vám ničím nezaťažuje organizmus ? Ja vás baby nechápem. Ale však čo sa potom čudujeme, že je všade toľko ženských chorôb, keď väčšinu z nich si ženy vytvárajú samé.

jankaaaaaaaa

precitaj si nieco o vnutromaternicovom teliesku, funguje tak, ze v maternici "vypusta" hormony, ktore zahustuju hlien v posve a tak brania preniknutiu spermie do maternice a zabranuju aby siznica maternice narastla a , teda zabranuju uhniezdeniu vajicka v maternici,, lenze tieto hormony sa do tela nedostavaju , su len v maternici.. exstuje este jeden typ telieska - dana, ktory je uz dost stary a toto teliesko hormony neobsahuje, ale vypusta meď do maternice,ktora oslabuje spermie

User_37597

jankaaaaaaaaa
janka sorry ale musim ta opravit..vnutromaternicove teliesko neni hormonalna.akurat minule som sa gynekologa pytala ci je nieco nehormonalne co by som mohla pouzivat a vravel ze jedine nehormonalne je ten pharmatex krem a cipky a toto vnutromaternicove t.

slavina

Nechcem,aby ste tu rozoberali to čo sa tejto témy netýky!!túto tému som založila,aby som sa dozvedela niečo konkrétne o ginefixe,HAK som brala niekoľko rokov,bola som spokojná,ale keďže mám chorobu,kvoli ktorej musím brať denne hormóny,nechcem preto ďalšie hormóny.Okrem toho mám tri nádherné detičky a to posledné má iba dva mesiace a kojím,aj preto nechcem HAK.Poznám telieska typu DANA,MIRENA atď.To čo nepoznám je Ginefix ,ale môj gynekológ mi ho odporúča a preto ma zaujímajú len príspevky o Gynefix,ktoré sú osobné,z vlastných skúseností,nie to čo sa píše na nete,alebo v odborných brožúrach,to všetko mám preštudované.Prosím príspevky typu bella12 aby neprispievali!!!Ďakujem