Uchylačkka?

Príspevok v téme: Uchylačkka?
Laura86

mam 24 rokov ale z mojho pohladu si pripadam uz v poslednej dobe ako uchylna zena z filmu ktora sleduje muza ,,, neviem len som chceal vediet ako by ste reagovali vy na Jeho mieste , ci by vam to neprekazalo ?robim v jednej firme kde hned vo vo vedlajsej pracuje jeden neuveritelne krasny , niecim zaujimavy chlap cca ookolo27rokov, ale skutocne nieco z neho vyzaruje ,,,no pracujem tu len kratku dobu on dlhsie vo vedlajsej firme mamme kancelarie vedla seba, takze kazdu chvilku niekam odbieha , a cez otvorene dvere alebo na chodbe ked ho uviidim neviem sa vynadivat, je niecim vynimocny ,,vzdy ked prejde okolo robim sa ze prave pracujem ,ze si ho nevsimam ale ako nahle prebehne stojim ako stlp azostanem v inom svete 10min , a srdce mi bucha ako pri maratone ,,uz si pripadam ako 8rocne dievcatko co sa zamiluje do skolaka a caka ci sa jej raz pozdravi ,,,nie som typ ze sa prihovaram , chlapom alebo zdravim ,,,nic ,,, nerobim prva ,,,len uz skutocnhe som sa pozastavila nad tym ako vzdy ho sledujem , jeho zadok ,chodzu a aka zostanem mimo a ked nahodou prejde vedla mna a natoci sa pohladom na mna odvratim zrak a hram sa ze nic alebo ze akurat mam pracu a vobec ma nezaujima,,nepozname sa len z videnia z prace ale zacal ma zdravit ked prechazda okolo ,,,mam uz 24 ale rozum by som mohla mat toto sa mi este nikdy nestalo ,,cela sa trasiem ked ho vidiim a pritom ked sa mi pozdravi tvarim sa ze nic ,,,alebo sa tvarim otravene aj ked ma zdravi alebo pozerie na mna ak prechdza okolo,,,ale myslim ze to uz spozoroval minule tak necakane otocil z dialky zrak na mna a nedalo sa neviiet ako ho z dialky sledujem a vychutnavam si pohlad na neho ,, no a to som chcela ze uz som si povedala dost lebo ak to uz spozoroval urcite mu to pride neprijemne a myslii si o mne ze som nejaka uchylna zenaa ,,,ktora je z neho mimo ,,a kolegyna je tiez mimo z neho ale ta pracuje na druhej smene.len to som chcela CHLapi co by ste si mysleli vy na jeho mieste ???? bolo by vam to otravne vsak ? je najvyssii cas skocnit s tym ,,len chcem ze sa nepozeram na neho ked si ideme tvarou v tvar ale len ked viiiim ze sa nepozera alebo zo zadu ho sledujeme ,,ale uz som to skusala ak prejde okolo nasej kancelarii da sa to vidiet aj z profilu ak sa pozera alebo vnimate aj vy z boku veci alebo co sa deje okolo vas ,,tak chalpi ?????????? bolo by to take otravne pre vas keby si vas nejake zenske vychutnavaju zo zadu pohladom ??????? a ked vaas baba uvidii tvarou v tvar robi sa ze nic a nejavi nijaky zaujem ???????? poraddte mi ,,uz si pripadam ako uchylna alebo ako 10rocna skolacka ,,co sa zalubi,,,

Laura86

bibinka ,,))nie nie ja ani nechcem nic riesit ,len som chcela vediet vase nazory ako by ste to videli vy z jeho strany ze mu to moze byt neprijemne ,,,a to je jasne ze ked ma priatelku tak nie ,,ani keby nemal by som sa neodvazila , vies som ten typ zeny co nikdy nedala chlapovi znat na sebe nejaky zaujem o neho , ani nevyvijala iniciativu, neoslovovala prva ani nepozdravila prva ,,som taka stara skola ze chlap ma dobijat zenu , nie zena ,,))vies ja si to len tak vychutnavam aky je uzastny, pekny ,mily , minule som skocila k nemu do kancliku ale len ako kolegyna od vedla ci by mi nevedel pozicas spinkovac lebo ten nas sa pokazil a bol velmi ochotny a mily ,,, uplne zlaty ,,tak si to len tak s kolegynhou vychutnjavame tu jeho tvaricku a zadok a pritomj sa robime ze njic sa nedeje ,,,to je taka platonicka laska ,a ak sme zistili ze ma priatlku tak sme chceli uplne aj spohladmi na neho skioncit ale jednoducho to nejde ked prejde len okolo ,,,to sa neda baby opisat aky je to pocit ,,on fatk ma njieco neopisatelne do seba ,,to je taka platonicka laska ,,to je stastna baba co ho ma ,,))ale ajj tak dakujem ,,mne staci aj kolegyni ked prave pracuje ked my a vieme ze ho uviime alebho ze je len na blizku a hned mame krajsii den a robota nas bavii ,,,,, to je tak ,taka platonicka laska .)

bibi123

ak ma priatelku, tak to nema vyznam riesit, ale ked by ju nemal, tak by som sa z Tvojej strany pokusila o konverzaciu.

Laura86

dakujem za reakcie , hned mmi je lepssie ,dlho som nad tym premyslala ako sa moze citit on a ze uz si to urcite vsimol a nie jeden krat a moze mu to byt neprijemne))) tak dakujem za nazor nabuduce sa trosku posmelim ..))alebo asi ani nie vraj ma priatelku ...jedna koleggyna spominala ...ale natom nie uje nic zle ved sa nam len paci ,,,a na pozeranii nie je nic zle ,,)dakuejem fakt ste ma podporili lebo som dlho premysalala ci to nahoodu uz nie je chore z mojejj strany ,,ste uplne super vsetci traja dakujemm..)

sweater

mozno je to obojstranne, to sa tiez casto stava :), skus sledovat ci aj on teba nejako nespehuje alebo nejavi vyssi zaujem o teba ako len bezne pozdravy. a isto to nieje neprijemne ked sa niekomu pacim, len ak by sa mi vyslovene moc nepacil :)

jajka001_

co je na tom cudne ze ho okukávaš, ked sa ti páči? :) ale nehanbi sa toľko, nabuduce sa trochu usmej, ked ta pozdravi, inak to ostane len pri tom školáckom okukávaní