Škaredé nechty na nohách!

Príspevok v téme: Škaredé nechty na nohách!
Wennyy

Chcela by som poprosiť o radu ako sa starať o nechty na nohách ktoré majú nádych žltej farby, ich povrch je zhrubnutý a pokožka okolo prstov je tvrdá a suchá. Vyskúšala som viaceré kozmetické produkty a taktiež aj domáce recepty s octom, soľou a pod. ale nepomohlo to. Ďakujem, každá rada poteší!

Bibka1988

Odstránilo mi odkaz tak názov je ECOLAB incidin M spray extra

Incidin M spray extra - dezinfekčný prostriedok určený k prevencii plesní nôh, k dezinfekcii ponožiek, pančúch a obuvi. Výhody pre užívateľa je účinný proti plesniam kože, kvasinkám, baktériám i proti vírusom HIV slúži k okamžitému použitiu - neriedi sa a rýchlo schne zabraňuje opakovanej infekcii aj po zaschnutí má dezodoračné účinky, príjemne a sviežo voní Obsah účinných látok v 100 g Incidin M spray extra 65,00 g isopropylalkoholu 0,50 g chlorhexidinglukonátu 0,10 g peroxidu vodíku

zufalost

ja som podstupila rozne vysetrenia u koziara vseto mozne masticky laky mikozu ani pliesen nemam nechty ešte horšie uz mi neostava nic ine len dat strhnut nechtyuvazujem

Maja2411

Ahojte aj ja mam problem strašne ki zarastaju nechty do kože na velkych palcoch a vždy ked si tomostriham vyzeraju hrozne nejake rady ?

allika

ja odporucam na nechtovu mykozu pripravok Canespor - -odkaz odstránený- specialne na nechty, je velmi ucinny, lebo posobi pod specialnou naplastou a je to teda znasobene posobenie, nanasa sa len 1 x denne, na noc, ked su nohy v klude, treba to poriadne preliecit, tak dlho ako sa pise v navode a zarucene budete mat od mykozy pokoj, Canespor totiz prelieci aj nechotve lozko do hlbky

hosaro

Velmi by pomohli fotky tých nechtov lebo to môže byť hocičo takže ak by si vedela pridať fotky nechtov tak by to bolo jednoduhšie ti pomôcť

zubkovavila

Ahoj, mne sa toto takisto robila hlavne v lete, keď som mala neprievzdušné topánky obuté 24/7 a mala som stále spotené nohy. Bola som v lekárni a tam mi odporučila URGO Filmogel. Nerobím tu reklamu, ale mne to naozaj pomohlo a rýchlo sa to vstrebe. Samozrejme, liečba nechtov na nohách je očosi zdĺhavejšia, priemerne 3 mesiace. A dôsledná hygiena je na mieste a ako som spomínala, prievzdušná obuv.

Kristen

dobrý deň, taktiež mám problém s nechtami (palcami) na nohách, sú trochu nažltnuté, tvrdé a keď si čistím spod nechtov, tak to neskutočne smrdí.. neviem čo s tým mám robiť... na jednej nohe je ten necht "skoro" ok...ale na druhej sa mi zatáča dovnútra.... bola som aj u kožnej a posielala na rozbor vzorku nechtov čo som si doma ostrihala, ale výsledok bol že to nie je pleseň.... ale podľa komentára od pedikérky, to nasvedčuje tomu že to asi je pleseň.... doktorka mi dala aj tabletky, ale v podstate som ani nebrala..nakoľko tabletky boli písané na plesňové ochorenia, kandidu a pod....a keď mne povedala že to pleseň nie je, tak na čo mi dáva tabletky proti plesni?? o.O taktiež mi dala mastičku zarábanú..predpokladám že tiež protiplesňovú...ale do nechtu sa nejak nevstrebáva... takže sa mi to väčšinou zotrie... viete mi poradiť?

Denisa 7

dobrý deň,

doporučujem navštíviť pedikúru. Pedikérka ošetrí nechty,odstráni kožičku okolo nechtov pomocou prístroja a doporučí ďalší postup.

-odkaz odstránený-