Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problemy v libidom

Príspevok v téme: problemy v libidom
dirty

Dobry den,

chcela by som poprosit o radu. Mam 24 rokov a mam 7mesiacov priatela. Vsetko viac-menej klape. No je tu problem a asi je vo mne. Mozno je to tym, ze sa v poslednom case hadame (ale kto nie!, alebo ze som unavena, alebo len nenormalna, no nechcem s nim mat sex. Mozno z toho pramenia aj ine problemy, co je asi samozrejme. Ked mame sex, je to tak 3x do tyzdna, co vravi, ze je malo a urobim to len kvoli nemu. Oralny sex uz skoro vobec nepraktizujem. Neviem, kde je problem. Pred tym som amal 3rocny vztah a tam bol sex v lepsej pozicii, no tiez boli namietky. Ja som chutou na sex nikdy neprekypovala, no teraz nemam chut vobec a ked uz citim, ze nieco chce, tak mi nie je dobre:( a chcem, aby to bolo uz za mnou:( Velmi ma to trapi..je to velky problem a je to moc smutne. On aj vravi, ze nech poviem co a ako..ale ja neviem. Neviem sa prinutit sa k tomu vyjadrit alebo sa citit inak. Mate skor asi zeny s tym daka niaku skusenost? viete mi pomoct ci poradit?
Dakujem.

TuAtam

Ahoj, ja som mala taky problem v minulom vztahu. Ako prvy mesiac-dva boli dobre ale potom nejako neviem nechcelo sa mi, chut nebola... Mna to tiez takto trapilo. A pritahuje ta este tvoj priatel, paci sa ti, vzrusuje ta este vobec? Mozno to nie je chlap pre teba. A ak ho lubis tak by sme mali skusit nieco co by ti vyhovovalo, zacat od zaciatku, dat si romanticku veceru :) Mozno sa do neho na novo zamilujes a bude to OK. Ale ak to pojde takto dalej si nemyslim, ze to vydrzi lebo ty sa budes trapit kvoli sebe aj kvoli nemu. Ale to je len moj nazor.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problemy v libidom - Fórum - ZDRAVIE.sk