Biele a male vyrazky na liciach

Príspevok v téme: Biele a male vyrazky na liciach
kimono71

AHOJTE MAM TAKY JEDEN MALINKY PROBLEM KTORY SA TYKA VYRAZOK NA TVARY HLAVNE NA LICIACH MAM MALE BIELE VYRAZTICKY Z KTORYCH PO VYTLACENY VYDE NIECO BIELE NETLACIM SI ICH UZ PRETOZE KED SOM SI ICH VYTLACOVALA TAK SA MI SPRAVILA RANA A BOLELO TO nechcem BYT ROZRIPANA NA TVARI PRETO ICH NEVYTLACAM NO JE PROBLEM AS ICH ZBAVIT ALEBO NA CELE MAM NIEKEDY MALE UPLNE MALICKE PLUZGERIKY KTORE NEJDU VYTLACIT :( NEVIEM CO S NIMI

saram

niekde som inak citala, ze pod ocami sa nam zobrazuju oblicky..kruhy pod ocami, vyrazky pod ocami..oblicky treba cistit..no plus kozmeticke cistenie..

samantha1

ahoj, no ako ja som nemyslela presne okolo oci...na licnych kostiach hned pod ocami a su dost malicke... je to ten podkozny tuk. A co som bola u kozmeticky je to pre mna dost drasticke :(
skoda ze nik neporadi ako sa toho zbavit navzdy :(

kimono71

samantha1 ak ich mas okolo oci to sa vola wanda.atlas.sk :D skus tuto stranku vraj sa tam odporuca kozmeticka :D ale ja takyto problem vveru nemam len an liciach :D

samantha1

ahoj,
tak to bude asi podkozny tuk... nemas ich nahodou v okoli oci??
ja ich mam tiez bola som s tym u kozmeticky a jedine co mi na to povedala,ze si mam robit piling...
lenzeeee ja mam dost mastnu plet tak ten piling dennodenne mi velmi dobre nerobi .,.,.
Ona mi to vypichovala ihlou, je to pre mna dost neprijemne :( mam panicky strach z ihiel tak to som sa musela dost ovladat...

No a kedze su dost male a stale sa tvoria nedaju sa v podstate vsetky odstranit... dost ma to trapi... a ani neviem s coho sa to tvori...
zacala som obmedzovat cokoladu aj mastne jedla ale zatial nic moc... mozno az tak po troch mesiacoch sa to prejavi...

Kto by vedel poradit prosim napiste dake rady,
dakujem velmi pekne