Bolest po vytrhnuti zubu - aky liek?

zoe45

bolest je aj z opuchu a mozno aj zapalu, daval aj nejake antibiotika? skus uzivat wobenzym, urychluje hojenie vraj aj opuch a je proti zapalu

Jancilis 4867

Ahojte, mne po vytrhnuti osmicky dali antibiotiká a odporucil mi lekár uzivat aj wobenzym, aby sa mi rana nezapalila a rychlejsie sa hojila. Viem velmi dobre, aké je to neprijemne a bolestive. Drzte sa

matulik37

Dobry den chcem sa opitat som hodinu po vytrhnuty zubu a korena a zacinam pocitovat bolesti mam zobrat tabletku alebo to prejde??? Ako dlho to bude este boliet?? Aj rana po vytrhnuti mi este stale krvaca poradte prosim co robit?? Dakujem

reni renata

Ahojte včera mi ťahali osmičku. Mám. Bolesti. Celé lico aj kosť na ľavej strane
Aj ucho má bolí poraďte. Mám stimulácia ísť spet k zubarovi či počkať a prejde to

marekino23

po vytrhnutí(dnes o 11 :00) horného zubu na lavo tušim ze to bola 6tka. Sa mi spravila ta krvna zrazenina dost to je neprijemne "vysi mi to z tej dieri " v ustach stale vypluvam krv je to normalne ? kupil som si repikovy čaj a tantum verde na vyplachovanie to mi povedali ze aj zajtra. Dufam ze do rano to bude v poho musim ist zajtra do prace.

ni-ka

dnes si to este nevyplachuj aby si si neodplavil krvnu zrazeninu,ktora je potrebna na hojenie...
az zajtra si vyplachuj repikom alebo nejakym antibakterialnym roztokom z lekarne-a to len tak ze podrzis tu tekutinu na tom vytrhnutom mieste...
od bolesti ibalgin alebo paralen,co ti lepsie zabera...

marekino23

Dobrý deň dnes pred dvoma hodinami mi vytrhli zub v lavo hore chcem sa opitať vyplachovať si to (s čim?)alebo nevyplachovať si to ? A čo robiť preto aby ma to už nebolelo lebo chodim do prace každy deň a som v prievane dať si aj vatu do ucha ?Lebo pred vytrhnuťim ma bolela cela lavá casť tvare a aj ucho. dakujem velmi pekne za radu.