Chcem tak vela vecí a nedokážem nič.. :/

Príspevok v téme: Chcem tak vela vecí a nedokážem nič.. :/
lenivá324

Chcem schudnúť
Našetriť na plastiku uší
našetriť na internát,na dovolenku
chcem byť krajsia
chcem zbaliť chalana mojich snov (3.ročná zalúbenosť)
chcem mať viac priatelov
nechcem sa vyhýbať svetu
chcem aby ma netrápili zbytočnosti
už nechcem žiarliť na moje nádherné
krásne ,bohate , obletované kamosky , ktoé majú vsetko a aj tak sa sťažujú .. :/ :D Ako to mam docieliť ? :D Prepáčte , že tu dávam takúto tému ale u mňa je to už fakt na nevydrzanie , na psychiku :( A to som este nespomenula problémy , ktoré mám doma .. :/

lost

Ved ty sa mas :D

vezmi si kolko ludi este ani takto vycerpavajuci zoznam "TO DO" nemaju :)

a ty ho mas :)

tak horsa do prace :)

xy:)

ja chcem tiez strasne vela veci :D treba sa najskor sa venovat sebe, schudnut, zacat si samu seba vazit, plus hladat pracu a uvidis, ze to ostatne pride aj samo a zacnes sa na to divat inac. vsetky tvoje problemy su riesitelne.

Maoam

ludia su nenasytni, chcu mat vsetko mozne ale je namahave pre to nieco aj urobit, no lahsie je sediet na gauci a zelat si a cakat ze to cloveku padne do lona

Maros75

Sprav si zapisnik a vsetko si daj do bodov od jedna az po kolko chces a potom zacni riesit poziadavky postupne bod po bode.

Chciet vsetko naraz je nezmysel.Postup v zivote musi byt.

Maoam

asi najdolezitejsie je posunut sa zo chcem-chcem-chcem na idem na to a dvihnem zadok a daco pre to aj urobim a uz sa tak nepozeraj po ostatnych, rob co urobi TEBA stastnou

Maoam

tie bohate priatelky su bohate vlastnym zarobkom alebo su len vo vyhodnych vztahoch kde ich priatelia alebo manzelia dotuju?

urci si priority a zacni zvnutra navonok, takze cim spokojnejsia, vyrovnanejsia budes ty sama v sebe, tym lepsie sa ti bude darit, ked schudnes a budes sa o seba trocha starat, tak opeknies, no a vzdy sa oplati investovat do vzdelania a mat dobru pracu, kde sa rozvijas dlhodobo, maj zaujimave konicky, daky sport, zaujimaj sa o nieco cojaviem kultura, hocico co ti pomoze rozvinut sa, co citam tak vsetko je orientovane dost povrchne, len krasa, bohatstvo - a co ine veci?, ta oblubenost a vela priatelov, no pochybujem ze su to skutocni priatelia, ale na to prides ked trocha podrasties ;-)

tpch

Po 1.-zmen tie bohate a dokonale "priatelky" za niekoho, co ma normalny pohlad na svet.
2.najdi si pracu, kde aj zarobis, aj sa budes moct rozvijat.
3. ked budes pracovat, nebudes mat cas na blbosti.

bambina222

no tak vsetko naraz asi mat nebudes ked si sa doteraz nesnazila a si leniva...
nic v zlom...
musis si urcit postupnost - co je najdolezitejsie atd a pomaly to docielis ale v prvom rade musis ty sama chciet a musis sa snazit to docielit inac budes cucat na nete kazdy den a nariekat nadtym co by si chcela dosiahnut...

drzim ti palce nech sa ti chce a cim skor :)