Hanbím sa

Príspevok v téme: Hanbím sa
PET-KA

Ahojte,mám 16 rokov a dosť sa hanbím pred chlapcami staršími mužmi a tak...bývam v centre a často keď idem večer domov tak počujem to vypiskovanie,mľaskavé zvuky z letných záhrad je mi to strašne nepríjemné,keď sa dá radšej sa dostanem domov 124552uličkami ako ísť okolo nejakej skupiny chlapov alebo tak.inak pri rozhovore s nimi nie som hanblivá ale pri tomto čo som písala nikdy neviem ako sa zachovať,väčšinou len prejdem ticho okolo...asi mi nič iné neostáva..škoda...lebo mi to nesmierne vadí...a to sa neobliekam nejako výstredne

Mimulus

Šejla to vystihla veľmi dobre ale skús si kúpiť vuvuzelu a ak bude niektoý pískať tak mu zatrúb :D pekný večer

Mimulus

Skús sa prihlásiť na nejaké bojové umenie :) Už nikdy nepôjdeš uličkami. Neviem či sa hanbíš, nie je to skôr strach?

Sejla

tak to sú také zvieratká, ktoré majú také duté a prázdne hlavy, že sa im v nich ozýva len ten základný pud. Sex. Úplne ich ignoruj a vyhýbaj sa miestam, kde by sa mohli nachádzať vo väčších skupinách, ako dedinské krčmy a pod. Žiadnej rozumnej žene to nie je príjemné.

Meretseger

Správne je odporučila:)
Ignorácia alebo pohŕdanie, toto mi zaberá, tak to skús i ty.. a vôbec, nevšímaj si názory ľudí naokolo, najmä takýchto, nič nie je pominuteľnejšie a ignoráciehodnejšie ;)