Hanbím sa

Príspevok v téme: Hanbím sa
PET-KA

Ahojte,mám 16 rokov a dosť sa hanbím pred chlapcami staršími mužmi a tak...bývam v centre a často keď idem večer domov tak počujem to vypiskovanie,mľaskavé zvuky z letných záhrad je mi to strašne nepríjemné,keď sa dá radšej sa dostanem domov 124552uličkami ako ísť okolo nejakej skupiny chlapov alebo tak.inak pri rozhovore s nimi nie som hanblivá ale pri tomto čo som písala nikdy neviem ako sa zachovať,väčšinou len prejdem ticho okolo...asi mi nič iné neostáva..škoda...lebo mi to nesmierne vadí...a to sa neobliekam nejako výstredne

gimienkis

súhlasím s xy :D Neboj sa ničoho veď aj oni sú len ľudia, podľa mňa je ich najlepšie ignorovať a len tak okolo nich prejsť... :-D

Coshida

no toto dobre poznám a tiež sa neobliekam vyzývavo. proste také typy vypiskujú hádam po každej lepšie vyzerajúcej babe/žene. ja mám skoro vždy slúchatká na ušiach a ignorujem svet, čiže keď mi kývajú dáki týpkovia, totálne ich mám v paži a tvárim sa, že ich ani nevidím. proste takých všade stretneš, zvykaj si.

Maros75

Si zvykaj.....v zivote sa s tym stretnes este milion krat. Proste nedavaj nijaky podnet ani pohlad na takych. Proste ignoruj ich.

hviezda01

PET-KA...na take prije...e prispevky ani nereaguj....a ta hanblivost?..to prejde,ked budes starsia..:-)...aj ked,mne sa to niekedy stava aj teraz,ze sa hanbim prejst okolo skupiny muzov...:-))...myslim si,ze je to skor paranoja,nez real...mozno si len namyslas,tie zvuky a tak...