Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dievčata a rast

Yuki

aha, ja mam o tyzden trinásť, keď som mala 9rokov tak som za rok vyrástla 12cm o rok a pol šesť potom znova o rok asi tri či štyri cm. čo myslíte kolko este porastiem? podla mna kto uz malmedzi tym osmim az trinastim rokom taku fázy zze vyrastol za rok viac ako obvykle vyrastlo napriklad: ze si obycajne rastla 6cm za rok a zrazu 10cm, tak uz od vtedy vyraties uz maximalne 5cm za rok apotom sa to bude znizovat

Agnes999

Highers no ak mas 19 rokov tak uz asi neporasties. Je to vzdy individualne, ja som napr. prerastla mamu i otca, ale tak niekto otca neprerastie. Ale vyska 165 je podla mna na zenu idealna, muzi maju radi nizsie zeny. Lebo sami su casto krat nie moc vysoky (170-175)

Highers

A čo keď napr. moja mama ma 160cm , ja mam momentalne 165 a 19 rokov a otec tiež len 175. Zato mám vysokého deda(185)ale nízku babku 160. Z druhej strany sú čisto nízky aj dedo aj babka do 160. To znamená že ešte môžem dediť výšku po otcovi a dedovi? alebo už asi veľa nevyrastiem? Lebo teda som nepočula o tom žeby sa ešte po 19stom roku života (dievča) vytiahlo aj 5-10 cm.
Ako je to teda s týmto?

Maros75

Ani......rastovy hormon ti nikto neda!!!

Je to obrovske riziko!!

Som sa osobne rozpraval s danym lekarom,

Este raz pisem. Da sa to zistit pomocou Rtg....

blondula

ja tiez som rastla len do 14 rokov.jak som skoncila zakladnu a patrila som medzi najmensie dievcata v triede,som pocas dvojmesacnych prazdnin vyrastla tak,ze mi bolo vsetko male !!! odvtedy ani centimeter !! teda mozno,ale toto bol taky "extrem" :D moj brat sa tiez vytiahol cez prazdniny! ja som uz bola v rakusku a som sa smiala,ze "ty" ani nevyrasties,lebo fajcis :D a ked som raz prisla domov na par dni,ani som ho nespoznala !!! bol o hlavu vyssi odomna a predtym o hlavu mensi :DDD myslim,ze uz nenarasties :-(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dievčata a rast - Fórum - ZDRAVIE.sk