Kamoška je 100krát krajšia

Príspevok v téme: Kamoška je 100krát krajšia
Smutna888

Je to moja najlepšia kamarátka a tým pádom sme veľmi často spolu. Ale ja to už nezvládam. Vždy keď niekam ideme , každý si všíma len ju, jej krásnu prirodzenu porcelanovú tvár, jej modré sklenené oči, nádherné blond vlasy , jej dlhé nohy, šarm a ja si pri nej pripadám ako nejaká šedá myš. Som celkovo škaredá -nie dokonala postava, riedke vlasy , nesúmerná tvár... Nikto o mňa nikdy nezakopol a pri nej sa to ani nedá. Neviem či aj trošku nežiarlím ale velmi ma to štve. Sme super kamosky,prežili sme spolu krásne chvíle ale to , že sa točí celý svet okolo nej ma už dosť trápi.Pritom vôbec nie som utiahnutá ,s mojou povahou sa v pohode bavím. Ale jej krása mi urobila akurát to , že mám sebavedomie na bode nula . a v tomto svete je aj tak vsetko len o kráse. Na základnej skole to až také nebolo-svet sa tocil aj okolo mňa ale teraz na strednej je vsetko o nej.

Genesis

xy:)

zavidia aj zvierata :) je to prirodzene :)

okrem toho v tomto pripade o zavist vobec nemusi ist ... su to proste len neprijemne pocity ze kamosku si vsimaju a ju nie ... myslim ze vacsina normalnych ludi by sa v takej situacii citila neprijemne :)

Genesis

Maros75

mojko kde by si ty spoznal 1000 ludi :) a este k tomu takych ako ja :)

vieš ale ty čo ? :) konverzacia s tebou je nazabavna :)

takže vyhral si :)

priznávam som blb :) dufam ze som ti spravil radosť .)

Maros75

Genesis......t.y si vela kecov o nicom a sam o tom vies. Preto tolko rozpravas o nicom .
Poznam takych tisic ako si ty.

Genesis

Maros75

ja som rady dal :) ... rady do tohto sveta :)

nie ako tie tvoje nerealne :)

ale nic si z toho nerob :) aspon si sa o radu pokusil a robil si to najlepsie ako si vedel :) i ked ta rada stala za prd ale aj to sa ceni :) že ochota :)

Genesis

co vsetci mate s tou zavistou ? :) ... normalna ludska vlastnost a je na mieste :)

akoby ste sa citili vy kebyze idete ako partia napr k moru vsetci nezadaní a sadli by ste si do podniku a kazdej vasej kamoske by tam niekto dvoril a vas by si nikto ani nevsimol ? :)

nemyslim ze je to dobry pocit a podla mojho nazoru neprijemne pocity su na mieste ... nemusi to byt ani zavist moze to byt smutok z toho ze vas si nikto ani nevsimne aj keby ste si to zelali ;)

Genesis

jajka001

mne je jedno ako na mna pozeraju ini :) .. ja som s tym aky som spokojny myslim povahovo :)

takze pokial som podla teba povrchny je mi to uuuuplne ze jedno :)

jak som ti raz napisal som tu aby som ti robil protipol :) ... ale aj ked nezdielam tvoje nazory to neznamena ze ta nemam rad :)

xy:)

co jej zavidis? ze sa na nu lepia chlapi? neviem, ci sa to vobec da zavidiet. vies, ono to zase az take prijemne nie je, ked sa na teba nalepi kadejaky deges, bud rada, ze si neni v jej kozi.

cucucu

Pozri sa na to optimisticky, ju si vsimaju akurat tak len na jedno, pretoze take dievca by chceli muzi len otrtkat, a co sa tyka krasy, vobec nech ta to netrapi, kazdy sme svojim zmyslom pekny a ajtak krasa nieje dozivotne, v starobe budeme ajtak vsetci jak pukance :)