Kamoška je 100krát krajšia

Príspevok v téme: Kamoška je 100krát krajšia
Smutna888

Je to moja najlepšia kamarátka a tým pádom sme veľmi často spolu. Ale ja to už nezvládam. Vždy keď niekam ideme , každý si všíma len ju, jej krásnu prirodzenu porcelanovú tvár, jej modré sklenené oči, nádherné blond vlasy , jej dlhé nohy, šarm a ja si pri nej pripadám ako nejaká šedá myš. Som celkovo škaredá -nie dokonala postava, riedke vlasy , nesúmerná tvár... Nikto o mňa nikdy nezakopol a pri nej sa to ani nedá. Neviem či aj trošku nežiarlím ale velmi ma to štve. Sme super kamosky,prežili sme spolu krásne chvíle ale to , že sa točí celý svet okolo nej ma už dosť trápi.Pritom vôbec nie som utiahnutá ,s mojou povahou sa v pohode bavím. Ale jej krása mi urobila akurát to , že mám sebavedomie na bode nula . a v tomto svete je aj tak vsetko len o kráse. Na základnej skole to až také nebolo-svet sa tocil aj okolo mňa ale teraz na strednej je vsetko o nej.

RADArada

Používateľ
len-
dátum a čas príspevku
Dnes 07:58
IP adresa
110.121

jej nezavid a bude dobre...

SMUTNA chcela by som sa blizsie vyjadrit k tomu co som napisala-aby si to nezobrala tak ze o tebe pisem ze si ZAVISTLIVA-to urcite nie-lebo ta nepoznam...
napisem ti priklad zo svojho zivota/pretoze je to najlepsie ako pisat nejake poucky/
ja som mala podobny problem-na zds som mala kamosku ktora bola krajsia-vyspelejsia a uz od 5rocnika po nej isli chlapci-bola aj skusenejsia-lebo mala starsiu sestru...
ja som jej to ani nahodou nezavidela-ani ma vo sne nenapadlo rozmyslat nad tym ze je obletovana a tak...kamaratila som sa s nou a jej pritazlivost a krasa mi vobec navadili a to ze ju obletuju chlapci uz vobec nie.../zazili sme spolu velmi pekne usmevne chvile a zazitky na ktore nikdy nezabudnem/
no a prisiel koniec zds a mi sme sa vsetci rozprchli do skol...kazda sme sli svojou cestou...
...a mozem ti povedat ze som bola OBLETOVANA TIEZ A CHVALENA NA KAZDU STRANU PO STRANKE VYZORU...
a ked sme raz boli niekde na zabave spolu tak ja som odbrzala titul najkrajsie dievca na zabave...
takze este pride tvoj cas NEBOJ SA A NEZUFAJ
trosku ta chapem-ze teraz si v tych najlespich rokoch-tak teraz by si to mala zazivat-ale neboj sa-zivot mas este len pred sebou este pride tvoj cas...
a vies nie vzdy ti krasa prinesie UZITOK-NETREBA SA UPINAT LEN NA KRASU...
ZELAM TI VELA STASTIA

:-))))

Genesis neviem či si žena alebo muž ale si velmi hlupy človek..Smutna888 - nebud smutna , každý si pod krásou predstavuje niečo iné.. a možno sa proste nevieš len poriadne "nahodiť" ..koniec koncov , naštastie existuju aj muži , ktory rozmyšlaju rozumom a nie pohl. udom a určite uprednostnia rozumnu , slušnu ženu pred nejakou "vymletou" krasavicou... ale každopádne neverím tomu , že si škaredá , vela dievčat v tvojom veku prehlasuju , že sú škaredé , len preto , že potrebujú počut od verejnosti , že to nieje pravda , že sú nadherné a tak si utužujú svoje sebavedomie.. skús teda urobit niečo preto , aby si vyzerala super , zmen učes , vymen šatník , trochu sa nalíč , a hlavne - maj zdravé sebavedomie.. ked dievčatu chyba zdravé sebavedomie , tak nemá šancu ! vela štastia

Lulu2011

genesis - tie vyroky mozu posobit velmi motivacne a ludom sa moze darit, samozrejme, že clovek nemoze cakat zazraky typu, ze sa rano zobudi napr.s vyzorom ako Petra Nemcova, ale svojim nastavenim moze na ludi posobit pekne, ale to chce vela, vela prace na charizme, niekto ju proste ma, niekto nie a niekto sa mozno vypracuje

ja mam kamaratku, ktora je vyslovene skareda a vela chalanov jej lezi pri nohach, ma charizmu, nema problem sama so sebou :) o tom je

Maros75

Genesis.......tvoje zmyslanie,teda take zmyslanie patri rukam psychiatrom.

Povahu cloveka a to ako sa zacne spravat k sebe a ostatnym dokaze v sebe zmenit.Cize bude tym cim chce byt. Nie tym ako bola vychovavana ci popripade zila v komunizme a mala by sa tak chovat. Zmyslanie sa da zmenit k lepsiemu a hodnotnejsiemu.

Genesis

BTW mali tam byť príklady z praxe a nie príkazy :)

inak ak chceš rady do rozprávok tak možeš napr požiadať ježiša krista a jeho družinu o to nech si krajšia alebo nech na teba letia chlapi :) alebo jeho fotra boha hehe :)

ja by som sa radšej ale obratil na ježiša ten bol aspoň sympaťák ;)

inak okrem toho môžeš požiadať vesmír, seba, prírodu, svojho anjela strážneho atď :)

Genesis

aby som uviedol prikazy z praxe nezlučitelne s tvojim vyrokom:

človek chce byť vták a vyskoči z balkóna z 11 poschodia - pochybujem že mu tvoje tvrdenie zachrani život :)

iné chlap chce byť ženou - pochybujem že jeho chcenie mu pretvorí celé jeho pohlavné ústrojenstvo :)

taktiež človek môže túžiť byť najmúdrejši na svete :) - bohužial so svojou geneticky naprogramovanou inteligenciou tak isto nepohne :)

takže tvoje tvrdenie je blbosť na n-tu

ČBTD - čo bolo treba dokázať

ak rady tak do reálneho sveta a nie do rozprávok :)

Maoam

takych poznam velmi vela a co je najhorsie, povodne som si myslela, ze su to velmi inteligentni a rozumni ludia ale s tym to nema nic spolocne, veria uplnym volovinam az sa mi zatmieva pred ocami, uplne mimo realitu vsetko, preto mam najradsej ludi, co maju zdravy sedliacky rozum a stoja oboma nohami pevne na zemi

Lulu2011

Niekde som raz citala, ze treba mat kamosku vzdy skaredsiu :D

no neprijemna situacia, ak ti to velmi vadi, kamaratky budte, ved tajomstva si vymienat mozte, ale napr. nemusis ist do mesta, ci baru s nou, ked idete "balit chalanov" vtedy mozes ist s niekym inym :)

Genesis

je mi jedno kolkati s tym suhlasite :) .. ja som sa nad tym zamyslel a v takom zneni ako si to napisal je to nepravda nezlucitelna s realitou a teda blbost :)

len ludia ktori nevedia uniest realitu sa snazia verit vyrokom ako toto :)

inko.

nahodou, ja s tym marosovym vyrokom tiez suhlasim..naivne by bolo mysliet si, ze sme nikto iny a hrat sa na toho niekoho ineho