Dermatix gel na jazvy

moncici546

ahojte ja som si dala do googlu dermatix a vybehol mi vas blog...neviem ci je to este aktualne ale mozno vam to pomoze....mam ho doma...a zadarmo!!! predpisala mi ho kozna...a za ten gel sa vobec nedoplaca ked je na predpis....

Danka777

Ja mam tu jazvu skor taku prepadnutu, ten rez myslim. Neviem či sa mi to časom ešte zrovna alebo to taketo vpadnute bude do konca života. Ale ak to tak zostane chcela by som aby ta jazva aspon nebola ružova ale taka vyblednuta.
Potom existuje ešte silikonovy gel Xeragel alebo sil. tyčinka Prosil, tie neviem zatial kolko stoja ale myslim že to bude niečo podobne ako ten dermatix.
Contratubex mam, použivam ho sice iba týžden ale zatial žiadna zmena k vyblednutiu jazvy.

Assia

jednu malú tubu som si kúpila a asi cca mesiac - dva, ešte stále ju inak mám a občas použijem. teraz už len mastím každý deň.

Deaa

Assia ako dlho si používala krém s obsahom silikónu? Tieto krémy sú dosť drahé, tak rozmýšľam že prejdem na niečo iné ako contrabutex

Assia

dermatix je na inej baze ako contratubex, preto je drahy. Dolezite je ze obsahuje silikon a ten tu jazvu zatlaca, aby nebola vystupena. Ja som ho pouzivala a jazvy mam pekne,vobec nie su vystupene, ani ich necitim na dotyk. Stacil mi na zaciatku, ked to bolo najhorsie a hojili sa a teraz mastim cistou vazelinou.

ria26

No mala som ho je fakt malý, drahý a nič prevratné.Kúp si radsej contratubex,ten Ti urobí lepšiu službu a ešte je myslím cicatrix pozri cez google,neviem presne ten nadpis,ale ten som nemala.Iba contratubex.