Špinenie namiesto menstruacie?

Príspevok v téme: Špinenie namiesto menstruacie?
veronicka2

cavte, dufam ze ma upokojite aspon :(
mam 22 hak neberem, mam priatela ale pouzivame kondom, on sa vsak nikdy do neho nespravi, dokoncim ho inak...kondom pocas styku nikdy nepraskol. menzes mavam pravidelny, trva 5-7 dni. min mesiac trval vsak len dake 4...
tento mesiac mam spinenie (hneda hmota/tekutina) ktorej je hrozne malo, na intimke mozno tak 1cm aj menej...trva uz treti den (prislo to nacas, tak ako keby to bol menzes) lenze mne sa toto nikdy este nestalo. bojim sa ze co ak je to ten pseudo menzes pocas tehotenstva, aj ked podla vsetkeho tehotna byt nemozem...( vzhladom na veci co som pisala vyssie) neviem asi mi uz sibe ale co ked som si to rukou nejako preniesla na povrch a preplavalo to az dnu alebo ja neviem...sibe mi uz stresy mam nenormalne. co to moze byt neviete? viem ze mam navstivit dr ale som v zahranici este 10 dni a kebyze idem tu tak platim hrozne prachy za osetrenie... :(
co moze znamenat to hnede co zo mna ide?...som chora nejako alebo fakt som v tom? :´-(

jankaaaaaaaaa

ach boze.. skoda reci.. my odkial mame vediet ci si tehotna ci nie??? testom sa bojis verit, k lekarovi nejdes. tak co cakas ze ti tu niekto napise s istotou ze si alebo niesi tehotna?? preboha.. tak si kup gulu na vestenie

veronicka2

ale ja neviem aky je najlepsi....obavam sa toho ze vela x sa ukaze chybny vysledok a mna v tej kupelni .....
alebo vela pripadov je ze je jedna ciarka a o minutu su tam uz dve a zase ma klepne...boze mna porazi uz :(
niekedy som vsak pred menzesom mavala taketo spinenie, ale vedela som ze o dva dni pride lebo som mala brucho nafuknute a podobne ale teraz NIC! :(

jankaaaaaaaaa

niesi tehotna. a ked mas obavy nemusis utekat hned k lekarovi, staci ist do obchodu a za par penazi kupit tehotensky test