Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zjedla som mravce. moze mi to uskodit?

blondula

no lenze ja keby som znizila pitie o nejake 2 litre,citim sa uz ako dehydrovana :-( nemam problem naraz vypit aj liter vody !! a popri tom sa aj najem :D v zime je to lepsie,vtedy vypijem tych 7 litrov... ja mam pohar aj v kupelke a dokonca aj vonku na kohutiku zaveseny :D inak aj neboha babka tolko pila.takze aj geneticky to mame v rodine...

tpch

na endokrinologii. su na to lieky, ktore ho nahradzaju, takze sa vsetko upravi na normal. Vypitie 9 litrov vody nie je normalne, treba za tym cielene ist.

blondula

ja nesrandujem !!! uz od malicka vela pijem.raz som to hovorila mojej obvodacke a poslala ma na endokrinologiu ! musela som merat vsetko co vypijem a aj vycikam.podla testov krvi,mocu som ok.aj na magnetickej rezonancii som bola s hlavou,nemam zväcsenu hypofyzu,ani cukrovku.len trosku menej cervenych krviniek a zeleza.
tpch...ten sekret robia kde ? buduci tyzden idem na preventivku,spytam sa na to....

mrkva321

blondula, kdesi som citala, ze ked vela pijes, to znamena viac ako tri - 4 litre denne, tak tvoj organizmus zacne intenzivne vylucovat tekutinu a u teba to vyvolava permanentny pocit smadu. treba postupne mnozstvo vypitej vody znizovat a zastavit sa pri normalnom mnozstve, cize 1 liter na 30 kg vahy.

blondula

tpch.....lenze ja vyslopem aj 7-9 litrov vodiny a aj pri posteli mam flasu s vodou :DDD musi to ist von.a ja nechodim na zachod len kvoli cvrknutiu ! skoda gatky davat dole,ja si tam uz posedim nejaky cas :DDD ...len ten zavrety dekel ma vzdy nasere :DD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zjedla som mravce. moze mi to uskodit? - Fórum - ZDRAVIE.sk