Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

biele hrudky

sharka

podobný problém mám aj ja, už nejaké tri mesiace. neviem sa toho zbavit, mám biele hrudky a tiež to svrbí. liečila som sa už všelijakými možnými čípkami, ale nič mi nezabralo. zmenila som gynekológa, a ani to nepomohlo.. prosím poraďte mi niekto, ako sa toho možem zbaviť.......

kikiki

prežívam to taky...pri sexe som vždy trpela aby si to kluk nevšimol, ale nakoniec som zašla ku gynekologičke a povedala že je to normalne ale že máme používať prípravky na hygienu pred aj po sexe neviem presne aké to su ale dostať ich v lekarnach...a musia obsahovať kyselinu mliečnu

jazminka

Biele hrudky su kvasinky, robia sa aj od kondomu. Niektore zeny su na to nachylne. Rada: hned zajst k zenskej lekarke, prejde to pekne po liekoch. samo sa to nerozchodi.len najhorsie je , ze sa to stale v roznych casovych intervaloch opakuje. nemusi ale vacsinou. tak vela stastia

pegi

ak to zacne zapachat a bude to svrbiet alebo palit navstiv gynekologa. zatial jedz jogurty a menej sladkeho aj ked sa to lahko hovori :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

biele hrudky - Fórum - ZDRAVIE.sk