Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapcha uz par dni

Príspevok v téme: Zapcha uz par dni
Hanka a Stel

Potrebujeme surne poradit, TOTO UZ NIE JE NORMALNE, STRAVUJEME SA NORMALNE PRAVIDELNE A STALE MAME ZAPCHU, JEME VELA MOOCIA AJ ZELENINY, SKUSALI SME UZ AJ RASCU, OCOT, SLIVKY, JOGURTY, DIETNE POLIEVKY A NIC NIC NIC NIC, A NAJDIVNEJSE NA TOM TO, ZE OBIDVE, SME DOBRE KAMARATKY A SME SPOLU STALE, TAK NECHáPEME AKO JE TO MOZNE, PORADTE NAM

Hanka a Stel

Dakujeme, včera sme si kúpili v lekárni prír. minerálnu vodu ( prír. prehánadlo) Šaraticu a do 10 min. sme pobežali obidve...len dúfať že to bude lepšie

mrkva321

pozri si na stranke alternamedica.sk hore heslo zapcha a tam je recept. skusala som to, pomohlo, ale dlho som to nevydrzala jest, nechce sa mi to varit. ale pomaha to.

blondula

mne na vyprazdnenie pomaha jablko,alebo hruska :D a aj mojmu syncekovi.predvcerajsky nekakal a vcera som mu uz aj struhala hrusticku,siel spinkat a prebudil sa prekakany :D a aj cerealie ! moc to nelubim,ale ked raz pride chut,uz aj utekam.... :DDD

simka111

Treba vypiť n rano pohar vody a na ranajky asi o 30 min., si dat jogurt s tvarohom a 1PL ľanovych semien,,,,, alebo si večer dat do pohara s vodou 1 PL semien a nechat do rana, rano treba ten sliz vypiť a potom sa naranajkovat

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapcha uz par dni - Fórum - ZDRAVIE.sk