Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Napnuté brucho, nevoľnosť a zvracanie každé 1-2 hodiny- Nejaké tipy?

Príspevok v téme: Napnuté brucho, nevoľnosť a zvracanie každé 1-2 hodiny- Nejaké tipy?
Jergi

Čaute, včera o ôsmej večer som zvracal prvýkrát a odvtedy nech vypijem čokolvek všetko ide von.. Aj napriek tomu sa snažím piť veľa tekutín no márne. Pravdepodobne som túto črevnú virózu chytil od brata(ten sa z toho dostal za deň). Skúšal som už takmer všetko čo som našiel na nete(živočíšne uhlie, tmavý silný čaj, originál coca cola, fatra a čistý slepačí vývar) no nič nepomáha.. Nemám žiadne hnačky, dokonca aj popri vracaní idem normálne na malú potrebu. U brata boli aj hnačky. Tí čo už niečo podobné zažili, čo vám najlepšie zabralo?
ďakujem vopred za tipy.

jajka001_

slepaci vyvar nie je vhodny
cista voda, cierny caj, zemiaky varene, ryza, smecta, tj dietna strava styri dni, potom zacni postupne s menej dietnou

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Napnuté brucho, nevoľnosť a zvracanie každé 1-2 hodiny- Nejaké tipy? - Fórum - ZDRAVIE.sk