Zdravotna sestra kde sa zamestnat:(

Príspevok v téme: Zdravotna sestra kde sa zamestnat:(
sestricka7

Dobry den potrebovala by som poradit kde by som sa mala zamestnat ako zdr.sestra kde v podstate netreba robit odber?Viem ze teraz ma odsudite ze ako mozem byt zdr.sestra ale naozaj ma to velmi naplna len mam jednu slabost ze nemozem aplikovat inj.proste strasne sa mi trasu ruky:(Netrasu sa mi stale ale iba pri predstave keby ze mam ist niekomu zobrat krv alebo aplikovat inj.tak proste nemozem.Ja sama som zo seba nestastna.Prosim poradte mi ci su take ambulancie kde by som nemusela robit taketo veci:(Velmi velmi velmi pekne vam dakujem za kazdu uprimnu radu.

talentmania

Alebo sa neberie ale moj maly mal na hlavicke leukoplast tak neviem vravim ja uz som davno mimo skoly a nerobila som sestru tak neviem :)))A zo skoly uz viem asi prd:0Ale na starobu mozno ten zubar by bodol no len ta prax mi bude vaznut xi xi

talentmania

No tak potom uz neviem asi fakt len ten zubar ostava ci mate este niaky ten napad:))))A mozno este na tom novorodeneckom lebo tam asi beru krv lekari novorodencom z hlavicky ci nie?Ale tam by sa mohlo stat ze vypadne jedna sestra s gyn.a bude musiet zaskocit a tam uz odber bude musiet urobit :))

jankaaaaaaaaa

robia sa aj na orl odbery podla mna. isto nie tak casto a pravidelne ako inde, ale myslim ze sa robia.. myslela som ze ani na ortopedii sa nerobia, ale mozno asi hej. tazko povedat. ja som mala skor take skusenosti v tychto ambulanciach aj na praxy na ortopedii ze ked trebalo rozbor krvi tak poslali pacienta ku vseobecnej lekarke a potom s vysledkami na ortopeddiu

talentmania

Zdravotnicku skolu zmakne kazdy :)))A presne aj ja som asi za celu prax mala vykonat odber asi cca 4x a tiez sa mi triasli ruky ked profesorka mi funela na krk:))No tiez si neviem predstavit sa uz vratit k tomu povolaniu asi by som bola natom rovnako ze by som sa cela roztriasla:(Ja mam tu skolu len ukoncenu ale nic viac vsetko som uz zabudla a neriesim to ved vela ludi nema povolanie take ake vystudovali nie?Mozno casom pojdem robit k zubarovi xi xi ak ma niekto este prijme aj bez praxe:)):))A teraz sa mi zda ze uz su len zdrav.asistenti!Takze skolu uz asi ma vystudovanu

dalilaj

Niekedy s tym nenarobis nic a skoncit skolu v tretom rocniku to tiez nieje nic moc pretoze prax je az v tretom a tam mozno zistis ze to nezvladas s tym odberom v druhej triede zase baba odpadla :)):))Vravim ostava jej robit v socialnej sfere alebo v niekej tej ambulancii kde by nemusela robit odber alebo uplne zmenit povolanie.A ty Laurina ty robis kde?