Ktory make-up sa oplatí kúpiť?

lochness

jo, ja si ho nanasam prstami normalne, fajny je, krem si davam obycajny zmatnujuci essence alebo ziadny... ale ja mam mastnu plet, tebe na suchu (ak taku mas) neviem ci sadne, na to skor daky tekuty mozno

Makeupka

ano ten som si prave kukla na internete a som si spomenula ze ho maju .. a co potrebujem mozem si ho nanasat prstami ? na podkladovy krem staci normalny hydratacny ? strasne sa mi po kazdom makeupu supe nos tak preto sa pytam na radu ktory je lepsi . dakujem :)

lochness

ked si v nemecku, vyskusaj od essence ten penovy co bol spominany, tam ho urcite maju, stoji par eur a je super, ak ti nesadne tak aspon nebudes lutovat ako keby ti nesadol daky 30eurovy :) ja ho tiez mam a som spokojna

jankaaaaaaaaa

miss soprty so matte. take tie tekutejsie makeupy su najlepsie, lebo tie tekute, co sa zmenia potom na pudrovy robia supinky

Makeupka

uz nikto nevie poradit ? prosim :( som v nemecku a videla som tu akurat loreal match ci jak sa pise ma niekto snim skusenosti ?

Heatherka

mne sa potvrdil od essence penovy :) pred tym das podlkladovy krem, malo make upu, nemas supinky a nevyzera ako maska. plet je vlacna ale pritom zmatnena:)