meškajúca menštruácia a tehotensky test

Príspevok v téme: meškajúca menštruácia a tehotensky test
stuvwxyz

ahojte,pred 5 dňami som mala pohlavny styk - bol chraneny prezervativom a nic nepredvidatelne sa nestalo(neroztrhol sa kondom ani nic podobne).Takisto pred 5 dnami som mala dostat menstruaciu,ale doteraz neprisla.Robila som si aj test a bol negativny,ale uz mi z toho sibe a fakt neviem preco mi teda meska menzes.Pohl.styk som mala v priebehu minuleho mesiaca este 2 krat,ale takisto s prezervativom a partner sa ani do mna neurobil.Chcem sa vsak opytat,co si o tom myslite?je nejaka sanca na otehotnenie?A ked som si robila test po 5 dnoch od posledneho styku,je to ucinne?Dakujem za rady

vevericka

lenze 10nasobny rozdiel je vela to z A a za B ak je spermia nedorastenec je nefunkcna..boze tolko parov ma dnes problemy s otehotnenim a ty tu riesis velkost spermii, volakedy mali chlapi 30% zasluhu na neplodnosti, teraz je to zu 50% ved pomaly budu radi, ze maju vobec nejake..

vevericka

ty si nevies vyhladavat informacie sama??
tu mas stranku vyrobcu.je tam popisane ake testy, ake poskodenia..hladaj a citaj..mna to uz nebavi..
www.durex.com

vevericka

no ale ukoncim tuto diskusiu..ked nechces verit kondomom never..ved napokon ani sterilizacia nema 100%..naj je abstinencia..tak si ju uzi;)

jankaaaaaaaaa

no ved to pisem ze je to BEZNE pouzivanie, ked par pouzije kondom tak urcite nie s tym ze ho schvalne pouzijje zle! ved o tom hovorim cely cas, ze v beznom pouzivani su zahrnute chyby, ktore ludia robia ani o toom nevedia

vevericka

a pre tvoju dusu na mieste aj slovensky, kde je napisane:Prezervatív alebo aj kondóm je bariérová antikoncepcia s relatívne vysokou účinnosťou. Prezervatív sa navlieka na pohlavný úd. Pearlov index bariérovej antikoncepcie, do ktorej spadá aj prezervatív, je 2 - 20, pričom dolné hodnoty popisujú úspešnosť pri ideálnom použití a horné hodnoty popisujú úspešnosť pri bežnom (tzn. aj napríklad nesprávnom) používaní. podciarkujem hlavne zatvorku;)