meškajúca menštruácia a tehotensky test

Príspevok v téme: meškajúca menštruácia a tehotensky test
stuvwxyz

ahojte,pred 5 dňami som mala pohlavny styk - bol chraneny prezervativom a nic nepredvidatelne sa nestalo(neroztrhol sa kondom ani nic podobne).Takisto pred 5 dnami som mala dostat menstruaciu,ale doteraz neprisla.Robila som si aj test a bol negativny,ale uz mi z toho sibe a fakt neviem preco mi teda meska menzes.Pohl.styk som mala v priebehu minuleho mesiaca este 2 krat,ale takisto s prezervativom a partner sa ani do mna neurobil.Chcem sa vsak opytat,co si o tom myslite?je nejaka sanca na otehotnenie?A ked som si robila test po 5 dnoch od posledneho styku,je to ucinne?Dakujem za rady

vevericka

no wiki mi je tak spolahlivy zdroj informacii, ale ok ked ju beries, tu mas cesky ekvivalnet a ten uz uvadza nieco ine..:)
btw. ked niekto nechce otehotniet pouziva ho predsa presne podla pokynov a nie halabala a potom naplakat, ze svina kondom zlyhal..cs.wikipedia.org

jankaaaaaaaaa

dala som to sem ako priklad a bola to prva stranka ktoru mi vyhodilo. ale ked si prestudujes podstatu indexu udava dve hranice. teda pouzivanie za idelanych podmienok a pouzivanie za beznych ako s anormalne kondomy pouzivaju. velakrat sa uvadza priemer tychto dvoch cisel

jankaaaaaaaaa

teda to dokonale pouuzitie je myslene tak ze sa kondom pouzije uplne spravne bez jedinej chyby a ani nepraskne ani sa nezosmykne.
ludia su len ludia a orbia chyby a casto si to ani neuvedomia, to je normalne a bezne pouzivanie

vevericka

ok kedze niekto je neveriaci tomas..por v kondome je 5 mikronov, spermia ma 50 cize 10 x viac, a dalej kondom ma viacej vrstiev prekryvajucich sa, aka je pravdepodobnost, ze sa prave 2 a viac porov aju priamo na seba a stale ostane ich plna velkost??cize stale len malych 5 mikronov..

jankaaaaaaaaa

v pravom obdlzniku je vypisane kolko % je pri BEZNOM pouzivani a kolko pri dokonalom pouzivani. je to rozdiel to dokonale pouzivanie, bezne a zle pouzivanie. nikto zamerne zle nepouzije kondom. statistika zohladnuje bezne pouzivanie. tie 2% su pri dokonalom pouzivani, teda ze by sa s kondomom nic nestalo a aj tak 2% zien by otehotneli
en.wikipedia.org

dada22222

zaujimave ze je vela stranok s tym pearl indexom a na vela strankach su ine udaje, co som si ja vsimla tak najcastejsie je udavane kondom pri spravnej manipulacii 98%

vevericka

si najdi statistiku, ja som pozrela niekolko a vsetky uvadzaju hdonotu 80(79-81)% pri zlej az 98(97) pri spravnej