meškajúca menštruácia a tehotensky test

Príspevok v téme: meškajúca menštruácia a tehotensky test
stuvwxyz

ahojte,pred 5 dňami som mala pohlavny styk - bol chraneny prezervativom a nic nepredvidatelne sa nestalo(neroztrhol sa kondom ani nic podobne).Takisto pred 5 dnami som mala dostat menstruaciu,ale doteraz neprisla.Robila som si aj test a bol negativny,ale uz mi z toho sibe a fakt neviem preco mi teda meska menzes.Pohl.styk som mala v priebehu minuleho mesiaca este 2 krat,ale takisto s prezervativom a partner sa ani do mna neurobil.Chcem sa vsak opytat,co si o tom myslite?je nejaka sanca na otehotnenie?A ked som si robila test po 5 dnoch od posledneho styku,je to ucinne?Dakujem za rady

vevericka

ake pory preboha????????ako chces povedat, ze spermia (co je ludska bunka) prejde a voda nie, ci virus, co je mensie ako spermia??? mimo ci len nahodne zatemnenie mysle??alebo velmi zla ironia?

jankaaaaaaaaa

kondomy su vysoko nespolahlive, nikdy nevies kedy praskne a aj ked nepraskne tak spermie sa mozu aj tak dostat do posvy - cez pory kondomu.
neviem preco isch stale tolko ludi pouziva a spolieha sa na nich. jedinu velku vyhodu maju v tom, ze chrania pred chorobami

blondula

kondom chrani na 50 % ?? pokym sa nezosunie,nepraskne :D ,co ja si neviem predstavit ako moze kondom prasknut,zeby sa nafukoval ? :DDD ,chrani na 100 % ! a kedze gumka bola k tomu prazdna,zo vzduchu asi tazko budes mat babo ! :D
inak co pisu "slecny" podomnou,maju uplnu pravdu !! aj s tym Jozefom :DDD

stuvwxyz

Ok ja chapem vase reakcie,no ked som bola u gynekologa a povedal ze prezervativu sa neda verit ze je to ochrana tak 50 na 50 tak preto som z toho bola v soku....dobre teda dufamze mate pravdu

Maoam

ale najuzasnejsie na tom vsetkom je, ze tomu ludia VERIA dodnes, to je ake vymyvanie mozgov?? vysokoskolsky vzdelani ludia ak im svitori veria tomu tiez

Maoam

wow no to je este lepsie :-DD ja som to len tipla tak od oka co som si myslela, ze mohlo byt...no tak 15 rocne dievcatko otehotnelo s nejakym 40nikom a mozno bol este starsi, tak to bol problem :-)

Maoam

haha a ludia tomu veria dodnes, najskor mala v skutocnosti nejakych 16 rokov a otcom bol Jozef podstatne starsi, nic divne na tu dobu

hviezda01

ospravedlnujem sa za preklepy,ale uz som bola troska vytocena,lebo tu clovek zasne,akym sposobom si niektore dievcata myslia,ze su schopne otehotniet