Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazyky

bibi123

taliancina je lahka, da sa naucit za rok, francuzstina je vemi narocna, za tych par semestrov na VS ju nebudes vediet natolko, aby si sa s nou dohovorila

sway.

francuzstinu..maju tam krajsich chlapov ako v taliansku a jazyk je to sarmantny :-) vypocuj si napriklad.
www.youtube.com
no a nechces tomu rozumiet? :-) PS: rob veci pre zabavu,nie preto ze nevies kam sa mas ubrat.Zalezi na aku notu si naladena,potom pojde vsteko lahsie.Ja som na francuzsku,ale to je individualne..Takze moja rada,riad sa podla citu.

swistica

ak si sa niektory z uvedenych jazykov uz ucila na zs alebo ss, tak pokracuj v nom. Ak su pre teba oba nove a nemas na vyber inu moznost tak ber taliancinu, lebo je lahsia. Osobne si myslim ze by si sa mala zdokonalovat v tych jazykov s ktorymi si uz zacala, a ak to nejde, tak brat taliancinu ako hobby.

dobra vila

Vyber si tu, ktora sa ti paci viac, iste si k jednej viac naklonena. Taliancina je lahsia, to je pravda. Franina je vraj dost narocna. Ja by som volila taliancinu nielen preto, ze je lahsia, ale je to taky krasny spevavy jazyk, uchu lahodny, podobny spanielcine, takze by si sa - povedzme- nemala problem dohovorit s 1/3 sveta... Ja by som francuzstinu nevolila nikdy z toho hladiska, ze je pre mna neskutocne gycovy a reze mi usi :D, nikdy sa mi ten jazyk nepacil, ale je pravda, ze kolko jazykov vies, tolkokrat si clovekom, takze je vzdy uctihodne vediet dobre nove jazyky! Smelo dotoho!

xy:)

ja sa ucim francuzsky, pekna rec, ale tazka, kamoska tlmocnicka teraz chodi na taliancinu a hovorila, ze je ovela lahsia ako francustina. ale oba jazyky je dobre vediet, takze hocico si vyberies, bude dobre.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazyky - Fórum - ZDRAVIE.sk