Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem sa zmenit!

Príspevok v téme: Chcem sa zmenit!
ACH :(

potrebujem sa zmenit som hrozna :( chcem byt flegmaticka co ma nic nebude nikdy trpati chcem mat vsetko nahaku a nenicit vsetko chcem aby mi na nikom nezalezalo aspon viem ze nebudem trpiet chcem byt proste flegma co mi nikto nemoze ublizit .. a ja sa uz nemusim trapit !! preco nemozem byt taka ale musim byt taka aka som ? preco ma musi trapit vsetko ? preco som ziarliva ale hrozne nechcem ?? :( nici ma to uz :(

mala gitus

chcem sa zmenit konecne nechcem ked niekomu nieco slubim tak to neviem dodrzat a tak sa bojim ze pridem o strechu nad hlavou a o ludi ktorych mam rada neviem sa zmierit ze niesom z mamkou a ze ani uz bratou neviem stretavat ako inikey sme stale boli spolu proste sa neviem postavit na nohy a povedat si uz si dospela tak bojuj za seba a pozerajh do predu neviem ist dalej neviem co ma drzi v tom ale bojim sa ze to nezvladnem

malickaaa

musim sa pridat k tejto teme :)
ja som tiez strasne vybusna... a tak rada by som srala (sorry za vyraz) :)na vsetko...
ale viete co?

verim tomu ze sa clovek moze zmenit ale musi sa velmi snazit... a verim tomu preto lebo moj priatel bol strasny nervak a teraz je strasny flegmatik ... jednoducho si povedal, ze sa zlostit nebude, ze mu nic za to nestoji a hotovo...
a fakt vam poviem malokedy sa naserie...
a preto sa aj ja sa budem snazit zmenit a to hlavne kvoli mojmu zdraviu!!!

mala som zvyseny prolaktin - vseobecne stres, praca, sem tam hadka a tak sa mi zacali dake hrcky tvorit na prsniku...
fakt som sa zlakla... ale bol to len ten prolaktin... nastastie...

tak zeny najprv predychat a nehadat sa :)

hviezda01

teqvicka,...uff...uz som sa zlakla,ze som nieco zle napisala,ked som si precitala tvoj prispevok,ze bez toho k...:-)))...to k ma vylakalo,ale len sekundu..:-))tak teda optimista...:-)))

ACH :(

ta ja dufam ze ma to co najskor prejde nech to uz mam za sebou nech mam vsetko v pazi a nic/nikto ma nezaujima.. preco by som sa ja maala stale trapit .. nechcem uz .........

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem sa zmenit! - Fórum - ZDRAVIE.sk