Chcem sa zmenit!

Príspevok v téme: Chcem sa zmenit!
ACH :(

potrebujem sa zmenit som hrozna :( chcem byt flegmaticka co ma nic nebude nikdy trpati chcem mat vsetko nahaku a nenicit vsetko chcem aby mi na nikom nezalezalo aspon viem ze nebudem trpiet chcem byt proste flegma co mi nikto nemoze ublizit .. a ja sa uz nemusim trapit !! preco nemozem byt taka ale musim byt taka aka som ? preco ma musi trapit vsetko ? preco som ziarliva ale hrozne nechcem ?? :( nici ma to uz :(

bibi123

ACH-ja si myslim, ze je to len vekom. Ked som bola mlada, tiez ma trapilo vela veci, vsetko som riesila, ziarlila som na frajera, chcela som, aby ma mal kazdy rad, bola som smutna, ked ma niekto ohovaral,... Teraz uz mam vsetko na haaaaku:O)))) Som spokojna so svojim zivotom, ak sa mi nieco nepodari, tak len mavnem rukou, ze stale som na tom dobre:O))) a s tymto postojom som na tom ovela psychicky lepsie...jednoducho, ked nejde o zivot, ide o Ho.vno...

hviezda01

ked je mne najtazsie,tak si zas poviem..nejako bolo,nejako bude,vsetko chce cas...a ono to prejde...a naozaj to tak funguje,aspon u mna

TeQIcA

presne tak Hviezda :) a presne takto je to aj so slečnou ACH :(.Tak ako my nepotrebujeme k životu lyneárne rovnice ona nepotrebuje k životu chlapa ktorý jej bude ubližovať ,len je tu ten háčik ,že ona tomu ešte neuverila ,ale to príde časom.... opakujem sa ale treba tomu len uveriť to je podstata....a keď to nejde? tak sa treba dookola o tom presviedčať až tomu uverí! :)

TeQIcA

Je ťažko vám vysvetliť ako sa daným problémom netrápiť treba to pochopiť bude to asi ťažšie ako pochopiť lyneárne rovnice ,tým dodnes nechápem čo už mám v **či :))))

vosk

ked sa niekto narodi gulaty nemoze umriet stvorcovy
tak sa hovori
bud sama sebou lebo ta znici pocit ze sa chces zmenit !

hviezda01

vies kolko krat si to ja poviem??..ze mam v ..či??...ale aj tak ma to stve...:-)..to je prosto v povahe..a tu asi clovek nezmeni...:-((.......:-))