Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cestovanie busom dlhe hodiny

bibi123

neviem, ja by som si na Tvojom mieste dala kinedryl a snazila sa prespat vacsinu cesty.. nohy maj pokial bude moznost vylozene, aby si ich nemala po ceste opuchnute. Moze sa stat, ze aj ked bude mat bus wc, nebudu Vas soferi moc na nho pustat, aspon ked sme my boli v Benatkach na poznavacom zajazde s BUBOm, tak nam povedali, ze po pouziti wc cely autobus smrdi, ze nech radsej prideme za vodicmi a oni nam zastavia..

sign

ja napriklad neznasam dlhe cesty autobusom, parkrat som isla ale povedala som si ze mi to za tie nervy nestoji a radsej si priplatim za vlak alebo lietadlo. Napr. raz som isla cca 20 hod. a v buse sice bolo wc ale bolo iba pre soferov. Sofer robil kazde 2hodky rpestavky ale iba preto, ze sme boli studenti, inak bezne sa robia tusim kazde 4hod. A boli sme zo skoly, cize ludi v autobuse som poznala takze to aj rychlejsie prejde. Ale viem ze kamaratka co sla z UK busom tak tam boli selijaky cigani smradlavi, a to este aby sa bala o veci. Cize zalezi aj na to akych budes mat spolucestujucich, a ci ides sama, lebo predsa len ked ste aspon 2 mozte si vedla teba sadnut a nebude sa na teba valat nejaky cudzi chlap. So studenagency som isla sice iba do Prahy a wc tam bolo aj ho mohli cestujuci vyuzivat.

dakovna

jankaaaa, my sme doteraz cestovali na dovcu vzdy iba busom. Dost sme takto precestovali. Bola som tak uz napr. toto leto Bulharsko 24 hod a Londyn tiez 24 hod ale cesta odtial spat trvala menej a to je v nej este zaratany trajekt, ktory trval cca 1 hod.
Ked idem na poznavacku, tak cestu busom znasam lepsie ako ked ideme na dovolenku k moru. Teraz to Bulharsko, to bolo nieco strasne cesta tam a spat. Som sa bola aj stazovat v cestovke.
Ak mozem poradit, ak ides na dlhu cestu busom, vybav si miesto na sedenie vpredu. Uplne vzadu to nebyva vzdy Ok.Zvykne tam nedoliehat klima a teplo od motora... :(
Nespoliehaj na to, ze ked je v buse wc, tak ho budes moct kedykolvek pouzit. Vacsinou je iba na fakt nevyhnutny pripad. Soferi robievaju pravidelne prestavky tam, kde sa nachadzaju wc a vtedy treba ist...
Ja uz na dovolenku odmietam ist busom. Je to sice lacnejsie, no komfort a rychlost spojena s leteckou dopravou za tie peniazky stoji.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cestovanie busom dlhe hodiny - Fórum - ZDRAVIE.sk