mimi odmieta UM

Príspevok v téme: mimi odmieta UM
ladida

ahoj vsetky maminy,potrebujem radu.moj 7 mesacny syncek-krmeny nutrilonom od 5mes-odrazu odmieta mlieko,place,odstrkava flasku.skusila som kupit inu znacku mlieka-bez vysledku.zacinam byt zufala z tych kazdodennych bojov nad flaskou:(inak prospieva ok,rastu mu zubky,tak by to asi mohlo byt aj tym...ako by ste riesili tuto situaciu?prikrmy uz papa,ale tiez par lyziciek tu a tam..diky dopredu!

blondula

Laurina...ja som mliecko nemala :-( tak strasne som chcela kojit,ale kojila som len necele dva mesiace a aj to musel byt dokrmovany nutrilonom !! :-( ... inak mne nechce papat ani tie kasicky !

manula

ja sa ani nedivim, ze to tie deticky nechcu pit, raz v zivote som to skusila spravit malemu a samej mi z toho bolo na vracanie,ked som to ochutnala, aj on mi to hned vratil, som rada, ze som ho skoro dva roky mohla kojit :)

blondula

aj moj bol krmeny nutrilonom ! mliecko uplne odmieta asi 2 mesiace ! vzdy som skusila pauzu 5-6 dni nic a potom som mu dala,hned rano.ale vypil horko tazko necelych 120 ml :-( pocas dna vobec !! nedavno som kupila sunar .ale ani to nechce !! len zbada flasu a uz vykruca tu malinku pusinku naspulenu :D tiez neviem co robit.papkava jogurtiky,zubkov ma zatial len 5 a bude mat za mesiac rocik.nic mu nechyba,na to,ze bude mat rocik je veliky a vyrovna sa aj 1,5-2 rocnym detom :D za tyzden ideme k lekarke a spytam sa na to.... ani po lyzickach to mliecko pit nechce :-(