Je vztah na dialku vztah?

Príspevok v téme: Je vztah na dialku vztah?
odpovedam

Netusila som, ze niekedy budem prosit o radu na tuto temu na fore, ale asi to teraz potrebujem. Dostala som moznost, zivotnu sancu robit nieco, co ma bavi, naplna, o co som sa 4 roky usilovala... podarilo sa,

avsak kratko po mojom rozhodnuti sancu prijat mi vstupil do zivota skvely muz. Sme spolu par mesiacov, lubime sa, mame velmi doverny, naplnujuci a nekonfliktny vztah. Coskoro pride den, kedy odidem (400 km) a on nevie, ci to zvladne. nevie si to predstavit a uz sa obaja pre to zaciname trapit.

Byvame blizko seba, sme zvyknuti vidat sa kazdy den, vsetko je krasne. Jeho nazor je, ze vztahy na dialku nefunguju. Ja vsak chcem spravit vsetko pre to, aby to klapalo. Velmi tazko sa budem vzdavat jeho, ale i mojej vydretej sance...

Ake mate skusenosti vy? Ako to zvladnut? Viem, ze najtazsie bude privykat si na novu situaciu... akakolvek uprimna rada mi momentalne pomoze...

blondula

mne sa konecne v nedelu vracia priatel po 3 mesacnej odluke :-( ten nebol 400 km odomna,ale vyse 2000 a v inej krajine inych mravov :D !! uz sme boli od seba aj 3 razy.ale takto dlho este nie ! ci nam to uskodilo ? este neviem,to uvidim az ked sa vrati.budem asi velmi opatrna a aj podozrievacna nejaky ten cas :-( ale lubime sa a tesime na seba !! :P

odpovedam

Neviem si predstavit o neho prist. neviem. Citim sa s nim prilis krasne a prilis ho lubim. Niekedy mi pride iracionalne rozchadzat sa s clovekom, ktoreho lubime. Viem, ze cakanie na to, kedy sa konecne opat uvidime je trapenim, ale netrapi sa clovek viac, ak vie, ze nema uz pre koho chodit domov?

sway, ako ste sa spolu o tom rozpravali? co ste si povedali?

sway.

Ja sa mam podobne.Moj "priatel" ide okolo sveta..ja umieram.Nedalo sa to zmenit,zivot je niekedy hnusny.Aspon na mesiac budeme spolu daleko od domova.
Ja napriklad verim,ze to vyjde a aj po cca rocnej ,2rocnej odluke a nakoniec budeme spolu.A ak nie,tak nie..Uz teraz ma chytaju stavy,ze to nestoji zato,ale nie som schopna si nieco zacat s niekym inym.Chlapi su v tomto asi viac pragmaticki,cize to asi pozitivne nedopadne (podla nasich predstav) ani v tvojom ani mojom pripade.Ja to beriem tak,ze apson viem co v zivote hladat :-)Ked to vyjde super,ked nie tiez ok pride niekto iny.