Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mesacne vydavky na stravu kolko € ?

kvetinac

Rada je jednoducha-uplne prestrihnut kontakt. Nedvihat telefon, nenechat sa zatiahnut do rozhovoru, neodpisovat na smsky a emaily, nic. Dat najavo, ze ju ma kto ochranit (brat, otec, kamarat a pod).

Maoam

nepriznal, dozvedela sa + si dala dokopy 2 a 2 z info, ktore ma

nie je blba, to moze byt jej zachrana v tomto celom

kvetinac

Ak mu ona povie koniec, moze prehodit na citovovydieracsku strategiu, moze sa pokusat v nej vzbudit pocit viny a lutosti.

Maoam

inak ona ma dost smolu, nedavno koncila v praci, kvoli mobbingu...

neviem, ako jej pomoct, lebo sa zda, ze mimoriadne pritahuje psychopatov a manipulatorov, mas nejaky tip?

kvetinac

Utekat utekat utekat
nech sa s nim uz nikdy nekontaktuje, bude ju psychicky tyrat ( ak nie viac)
Mimochodom, podla toho, co pises, sa moze pripravit este aj na istu formu stalkingu..

kvetinac

Maoam, nejaka uzasna zena mu kedysi dala najavo, ze jej nestoji za fajku dymu, tak oplaca. Od takych sa jednoznacne a uplne distancovat!

Maoam

Kvetinac, ahaaaaaaa.....to je ako s manipulatormi, zvlast s tymi emocnymi, ktori si naschval vyberaju vysokoempatickych ludi, lebo ked udru do tych, ma to mimoriadne silnu rezonanciu a ta destrukcia, ktoru sposobuju, je velmi ocividna a na tej sa ukoja viac, ako keby si za obet vybrali menej citliveho cloveka.

Kks...ale to je chore toto. No musim s nou este raz hodit rec.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mesacne vydavky na stravu kolko € ? - Fórum - ZDRAVIE.sk