Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotenstvo - príprava

Weva

Ono lekarku mam a z toho vyplynula i nemocnica, ku ktorej patri - v idealnom pripade by to mala so mnou i odrodit (aj ked ma asi 106 rokov, tak to beriem s rezervou - taka teta :)))...

No a chcela by som to pokym sa da zniest vsetko a spolupracovat a potom dat taku davku epiduralky aby sa to dalo vydrzat ale nestratit cit.

Zatial som ok co sa chodenia a spania tyka, ale je to na hrane... teda najma ten spanok... zacina to byt dost nepohodlne :-/

Ty ako? planujes, ci uz to mas za sebou? A s pripravou alebo bez?

Laurina22

O dva tyzdne 23...Jasne,ja si chcem v prvom rade dokoncit skolu,resp.este s nou len teraz zacinam.

Juuuuj,tesim sa s tebou,potom nam dufam oznamis,ked sa malicka ohlasi na svet:-)

Weva

Teraz som na zaciatku 7 mesiaca (29.tyzden) - uz ma zacinaju strasit z historkami z porodu :) no co, nejako to zvladneme a vsetky palce sa rataju - dik!!!

Ja mam cerstvych 30, Ty tusim nieco cez 22, nie? casu dost :)

Weva

Urcite to dobre dopadne a ked uz sa rozhodnete, ze idete na to budes si skratka musiet dat pozor... To zvladnes :)

Tak moc moc drzim palce! Aj buducim maminam aj buducim detom :)

Laurina22

Weva uz nie,vcera som bola na konzultacii.

Toxo nie je vrodena,co je velmi pozitivne znamenie.Bohuzial,sledovat ma bude moj gynekolog az ked budem chciet otehotniet.

Momentalne s tym nevie urobit nic.

agduša

No na počudovanie viem, ako sa deti robia. Moja otázka predsa neznela, neviem ako sa robie deti, nie???
Ja to tiež s prípravou nechcem nejako preháňať, ale hádam je lepšie, ak človek pred otehotnením vie, že je o.k.. Ale zase na druhej strane by som ani nemala nejakú paniku, keby sa dieťatko pritrafilo "náhodne".:))).

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotenstvo - príprava - Fórum - ZDRAVIE.sk