Čo vám pomáha v takých chvíľach ?

Príspevok v téme: Čo vám pomáha v takých chvíľach ?
Nepodstatna

Nehcem ísť von , nechcem vidieť ľudí , nechcem s nimi komunikovať . Neznášam ich , neznášam seba , neznášam všetko naokolo. Ale už nechcem sedieť na riti a vyrevávať vkuse dookola :-( vlastne neviem čo chcem , neviem čo mám robiť ... Skončí to niekedy ? A čo mám robiť preto , aby som bola aspoň chvílu šťastná lebo ja ten pocit už nepoznám ?! čo vám pomáha v takých chvíľach ?

alčas

Len Boh ti pomože Cho6 sa vyspovedať. Začni žiť v slobode Božieho dieťaťa a neži v tomto svete klamu Dosť si bola oklamaná-ný Skús a uvidíš ako sa Ti Bude dariť a aké š5astie budeš mať. Ale pozor žiadna sekta. Pravá katolícka viera a čítanie sv písma urob si Duch cvičenia kňaz Ti poradí a nnebudeš už tápať Budeš milova5 aprijímať BOHa ľudí. aj všetko okolo seba .Nebudeš mať žiadne depresie . a tvoj život bude mať zmysel.Ale ak nechceš aspoň skúsiť urobiť ten rozhodný krok skús sa aspoň na tú tému porozprávať s kňazom je jedno s ktorým ale katolíckym lebo len on je zástupca krista a my patríme všetci Bohu len zlý nás klame a zavádza .aspoň sa o to pokús

tin.nka

tiež som si to prežila a trvalo to mesiace
šťastie ti nepadne len tak z neba rovno do lona, ty ho musíš hľadať a nájsť
.. ľudia by mali vedieť, čo chcú. Aj ty to iste zistíš, treba spoznať sám seba.
skús sa začať niečomu venovať. Ak ti to pôjde, začne ťa to baviť, budeš šťastná
pocit šťastia sa ti určite zapáči a ty ho budeš chcieť viac a viac a postupne sama zistíš, kde ho nájsť a možno aj pochopíš moju divnú filozofiu ;)
+taka prechazdka alebo nejaky šport fakt funguje.. treba si vyvetrať hlavu, neutápať sa v temných myšlienkach
držím ti palce :)

lost

A co hudba ?
Film (i ked nie prilis citovy)
Hra (PC/PS) ..
Jedlo..
Prechadzka niekde kde nie su ludia..

Zalezi od toho, na ako dlho chces aby ten pocit vydrzal, respektive, ako dlho nenavidis tych ludi, ci je to take ze 24/7 alebo napr par hodin denne 1 den v tyzdni-mesaici..

Samaja

nie si sama mam ten isty problem a to ze som zadrbana sama v zahranici mi tomu len pomaha aby som uz viac mala depku

TeQIcA

Šport ,pri pohybe prídeš na iné myšlienky choď behať cestou sa nájde dačo čo ti spravý úsmev na tvári....

Nepodstatna

beskyd - momentálne nemám možnosť ísť na túru :-( a namiesto bajku chodím na korčule ale ... ten pocit trvá len dokedy som na nich ..